Колеги, реших да поизчистя ей сега колата и да я преместя където си трябва,но уви, стартера върти, запали, не държи обороти тресе се и гасне. Втория път пробвах с малко газ - не става, не отчита, че съм подал газ. Дали може нещо да е замръзнало или имобилайзера на колата се ебава?
След малко пак ще пробвам!
Реклама
Collapse
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Колата пали и гасне!?
Collapse
X
-
Не си играй с бобините твоята е с 2 отделни и да изгори едната пак ще работи на 2 цилиндара .По голяма възможност има да е липса на гориво или замръзнали гърнета .Не се съмнявай и в имобилайзера ако е от него изобщо няма да припалва.FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !
Коментар
-
Гориво имам, вчера сипах 25лв, съмнявам се за имобилайзера, той ми е отделен с алармата и по принцип така прави като не го изключа(върти, но не пали, или пали и гасне веднага), но го изключвам от дистанционното(съответно и диода ми изгасва и помпата се чува), освен ключето да е заяло или там нещо(замръзнало)dani389 написа:Не си играй с бобините твоята е с 2 отделни и да изгори едната пак ще работи на 2 цилиндара .По голяма възможност има да е липса на гориво или замръзнали гърнета .Не се съмнявай и в имобилайзера ако е от него изобщо няма да припалва.
Коментар
-
кола
при двигателя ако е от италия ако е слагана тук е под волана при бушоните отвори кората с бушоните и виж кое е слагано допълнително може да има реле махниго все едно да си въстановиш както си е било а иммото от колата сигуно работи щото без него ще свети CODE и няма да има бензин виж бушонитеако не се обади и аз съм в Люлин
Коментар
-
Re: кола
Колега, прати телефон за връзка на ЛС, към 5 ще дойдат едни приятели да я погледнат, ако нищо не направиме ще ти звънна, аз съм в 9-та част, близо до павилиона на Люлин нет.kluchar написа:при двигателя ако е от италия ако е слагана тук е под волана при бушоните отвори кората с бушоните и виж кое е слагано допълнително може да има реле махниго все едно да си въстановиш както си е било а иммото от колата сигуно работи щото без него ще свети CODE и няма да има бензин виж бушонитеако не се обади и аз съм в Люлин
Коментар
Реклама
Collapse

Коментар