Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kъм хората с Пунто 1.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kъм хората с Пунто 1.1

    Как са ви спирачките ? Като чукнете леко веднага ли кове , или натискате и педала потъва плавно и става твърд ?Мен ми се струва ,че ми е мек педала.Преди имах чуството ,че чукам леко и е ТУКАТ и забожда моцуната. При вас как е ?
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    Зависи дали са ти регулирани задните накладки. При мене като не бяха регулирани и беше мек и хващаше доста надолу, а като са настроени има доста по малък ход до момента в който става твърд.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #3
      Здравейте,точно и аз исках да питам за спирачките.Смених жилата,но затегна едното колело,после го разхлабиха,но нещо не даржи ръчната на 100%,Вапроса ми е - на ръчната има една планка на коqто се задарят двете жила,сега тя е изместена спрямо оста на колата / едното жило е по опънато / и оттам няма правилен баланс на дисковете на ра4ната.Така ли трябва да е или са разменили двете жила - дясно и ляво и затова еднато колело хваща повече ,а другото почти не...чува. .Иначе педала е нормален и при натискане започва да става по твърд,но това е нормално. :D

      Коментар


        #4
        Здравейте,точно и аз исках да питам за спирачките.Смених жилата,но затегна едното колело,после го разхлабиха,но нещо не даржи ръчната на 100%,Вапроса ми е - на ръчната има една планка на коqто се задарят двете жила,сега тя е изместена спрямо оста на колата / едното жило е по опънато / и оттам няма правилен баланс на дисковете на ра4ната.Така ли трябва да е или са разменили двете жила - дясно и ляво и затова еднато колело хваща повече ,а другото почти не...чува. .Иначе педала е нормален и при натискане започва да става по твърд,но това е нормално. :D

        Коментар


          #5
          първо кажи кои от двата вида са ти задните накладки-саморегулиращи (с трасчотки)или обикновени.

          Коментар


            #6
            Саморегулиращи са.Тази планка която е на ръчната където се даржат жилата ,стои на една страна и не опъва жилата еднакво.Затова питам дали не са разменили жилата и да се получава така.Накладките са нови на около 3000 км.

            Коментар


              #7
              може и да си ги разменил,но имай в предвид че нямат силна ръчна,не е като при бравата

              Коментар

              Working...
              X