Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся амортисьор за Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся амортисьор за Fiat Bravo

    Кажете от къде да си купя качествен амортисьор за Fiat Bravo 1.6 16V 96г. Казаха ми, че имало хидравлични и газови. Кажете какъв е по-добре да сложа. И трябва ли да сменям и двата амортисьора, защото един приятел ми каза, че когато се сменя единия амортисьор(става въпрос за преден десен амортисьор) трябва да се смени и другия. Благодаря ви предварително.
    Fiat Bravo SX 1.6 16V

    #2
    Re: Търся амортисьор за Fiat Bravo

    megamuscle написа:
    Кажете от къде да си купя качествен амортисьор за Fiat Bravo 1.6 16V 96г. Казаха ми, че имало хидравлични и газови. Кажете какъв е по-добре да сложа. И трябва ли да сменям и двата амортисьора, защото един приятел ми каза, че когато се сменя единия амортисьор(става въпрос за преден десен амортисьор) трябва да се смени и другия. Благодаря ви предварително.
    Хубаво е да го смениш и другия.Иначе за газови/хидравлични съвета ми е да си вземеш хидравличен. С газовия ще върви по-твърдо, а Браво-то и без това не може да се похвали с кой знае каква возия .Качествен амортисьор - от магазините за оригинални резервни части.Успех!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Благодаря много за съвета. Ако можеш и да ми къде да търся, защото не съм от София.
      Fiat Bravo SX 1.6 16V

      Коментар


        #4
        megamuscle написа:
        Благодаря много за съвета. Ако можеш и да ми къде да търся, защото не съм от София.
        Не си от София в какъв смисъл? Не познаваш града или не живееш тук?Гледам че пише София в профила ти.Ако живееш в София, аз лично ще ти препоръчам да идеш в "Алескандър Ауто"виж на: www.alexander-auto.com направи си справка за амортисьора - колко пари ще ти струва. Погледни първо в ePer-а виж номера на частта и после го напиши да провериш за цената.Там има и карта - къде се намира.Има и други магазини де...
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Живея в София, но от скоро, и не знам къде има добри магазини за авточасти. Благодаря за препоръката. :D Един приятел ми каза, че MONROЕ били едни от най-хубавите амортисьори. Вие какво ще кажете
          Fiat Bravo SX 1.6 16V

          Коментар


            #6
            Гледай да омекотяваш колкото се може повече Че те в Италия с тези пътища не се друскат, ама ние тук в нашата далечна от цивилизацията държава си подскачаме возейки се по "първокласните" си пътища...
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              Щом возят твърдо, определено няма да са такива. Ще проверя за тези газово-маслени амортисьори. Благодаря ви още веднъж за помощта. :D Ако има нещо пак ще питам
              Fiat Bravo SX 1.6 16V

              Коментар


                #8
                megamuscle написа:
                Щом возят твърдо, определено няма да са такива. Ще проверя за тези газово-маслени амортисьори. Благодаря ви още веднъж за помощта. :D Ако има нещо пак ще питам
                , моля!Нали за това сме тук... да си помагаме Добре дошъл във форума!
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  Май темата не е точно за този раздел а?п.п. Ако искаш качество - в магазин и сервиз които работят с качествении стоки с марка която си чувал. А за смяна - комплект или двата или четрите.п.п. п.п. Няма евтина качествена стока /освен ако не е крадена/ПоздравииИвайло
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар

                  Working...
                  X