Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кора под мотора Пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кора под мотора Пунто МК2

    Здравейте колеги,Интересува ме има ли това Пунто кора под мотора или някакъв вид защитна плоча за картера, защото моето няма, но си мисля, че просто е премахната. Ако съдя от термощита на изпускателния колектор и катализатора, трябва да има защото има дупки за болтове в долата част.
    Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
    Punto GT 1.4 Turbo '99
    Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

    #2
    ПО принцип всички имат,но ги махат,защото като отидеш да ти сменят маслото ти вземат допълнително пари за демонтаж/монтаж на кората.В България взимат между 2 и 10 лв. за това нещо.
    Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
    ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

    Коментар


      #3
      Моето е имало, но я няма. Някой ако знае откъде мога да си намеря евтина да свирка. Това с маслото не ме притеснява понеже сам си го сменям.
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        Това не защитава нищо по никакъв начин ,нарича се еко кора и освен да набира сняг през зимата не служи за нищо друго .На моята Брава още преди 5 години я изритах с кеф ,и се чудя защо двама колеги само несе збиха кой да я вземе .
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          dani389 написа:
          Това не защитава нищо по никакъв начин ,нарича се еко кора и освен да набира сняг през зимата не служи за нищо друго .На моята Брава още преди 5 години я изритах с кеф ,и се чудя защо двама колеги само несе збиха кой да я вземе .
          Пази от сняг, кал, вода, камъче което може да влезе под пистовия ремък, освен това помага зимата да загрее по бързо.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар

          Working...
          X