Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

high oil level при стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    high oil level при стило

    Здравейте днес ми изписа че нивото на маслото е високо,приказвах с един приятел от сервиз и той каза че не е проблем.Но да питам все пак,досега не го е изписвало.

    #2
    Ми ако има щека, виж дали е реално. Ако е реално е опасно и нежелано.
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      #3
      Датчика за нивото на маслото ще ти казва, че е високо, че е ниско, че е нормално и какво ли още не.Моя все се каня да го сменям и все забравям Т.е. нормално е
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Е добре де, тая кола няма ли щека, да се направи една елементарна проверка? Ако наистина се е качило, по някаква причина какво правим?
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          Danchojn написа:
          Е добре де, тая кола няма ли щека, да се направи една елементарна проверка? Ако наистина се е качило, по някаква причина какво правим?
          Щеката показва че е нормално,а сега и компютъра показва всичко ОК

          Коментар


            #6
            Щеката ти е проверката. Всичко останало са измишльотини. Щом там е наред, добре.
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #7
              Както каза колегата щеката е най-верният начин да се провери,иначе може да ти е заминал датчика и да стане някоя беля.Ако маслото е доста над максимума може да избие от някъде.
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                #8
                И аз като го смених преди 50 дни, ми изписа ’високо ниво’, сега съм на -1 кръгче /дифтунгата ми сълзи/. Мисля че не е проблем, това съобщение, но разбирам колегата и аз бях се шашнал.

                Коментар

                Working...
                X