Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се различава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Абе ти луд ли си 90000 тя е още в гаранция бе. Егати шараните

    Коментар


      #47
      sstanchev написа:
      Абе ти луд ли си 90000 тя е още в гаранция бе. Егати шараните
      кво ми се караш бе ти ли си броил парите за нея,че ми се караш такъв

      Коментар


        #48
        Вярно е че повечето автомобили са с превъртени километражи и ако наистина е на 90 хил км, то огледай педалите - трябва да няма видимо износване на гумите в края, огледай волана и скоростния лост - за тези километри не трябва да лъщят, а трябва повърхността там където са ръцете да е почти същата като в средата на волана. Честито
        Брава 1.6 16V ELX
        Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

        Коментар


          #49
          по педалите няма следи от износено,но волана леко лъщи бтв: мерси

          Коментар


            #50
            sstanchev написа:
            Абе ти луд ли си 90000 тя е още в гаранция бе. Егати шараните
            Ей, голяма завист! На мойта километража показваше 78000 като я взех и дядката даже си мислеше, че само механичните могат да се превъртят. Къде да ги направи човечеца тези километри в неговото село? Има такива коли и то им личи.
            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

            Коментар


              #51
              niko_ymn: Благодаря за подкрепата

              Коментар


                #52
                sstanchev написа:
                Абе ти луд ли си 90000 тя е още в гаранция бе. Егати шараните
                Защо се очудваш колега Аз като си купих Уно-то 2000г. беше на 6г. и 41000км Бяха истински, защото в сервизната книжка 2 месеца преди да я взема бяха сменяли масло на 40000км Имам и такива коли :D Сега Пунто-то ми го взех на 160 000км на 6 1/2 години и изглежда много по-запазено от Алфа-та ми, която като я купих беше на 120 000км
                http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                FIAT Punto 99' 1.7 TD

                Коментар


                  #53
                  ^Style^Dude^ написа:
                  по педалите няма следи от износено,но волана леко лъщи бтв: мерси
                  честитосмени си консумативите и мисля, че дълго време няма да имаш проблеми с колата
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #54
                    Мерси . След седмица ще бъдат сменени много се радвам,че съм от семейството на фиат

                    Коментар


                      #55
                      Семейния автомобил - да стигне заветните 100 000 км ни отне някъде 17-18 години. А го купувахме от мото-техника - чистак бърсак на 3-4 км. Не навсякъде се живее по аутобаните.
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        #56
                        niko_ymn написа:
                        Семейния автомобил на баща ми - да стигне заветните 100 000 км ни отне някъде 17-18 години. А го купувахме от мото-техника жигулито - чистак бърсак на 3-4 км навъртяни само по паркинги складове и платформи за товарене по шлеповете от Русия до тук. Не навсякъде се живее по аутобаните. За това гледам да съм оптимист от гледна точка на личния опит.
                        Нашият семеен автомобил за 19 години не е успял да навърти 35 000 (тридесет и пет хиляди), ама според мен е уникално изключение, работата ми е такава, че съм се наслушал на какви ли не опашати истории. Оня ден гледах един Голф ІІ 1991 на 78 000. Да не ви казвам каква история му бяха съчинили! Според мен беше на около 200. Но предполагам ще изкара още поне 100. Това е важното, ако е добре поддържан автомобила, даже е по-добре да е на повечко километри. А най-съсипващи са "майсторите", понякога намесата им е фатална!

                        Коментар

                        Working...
                        X