Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

консултация преди закупуване на punto 1.9 jtd

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    консултация преди закупуване на punto 1.9 jtd

    колеги нов съм във форума,да ме посъветвате преди закупуването на тази кола.Добра ли е като цяло колко гори колко коня е(имали няколко вида двигатели с тази кубатура но различни коне) защото навсякъде я пишат различно,чип може ли да се сложи.Punto 1.9 jtd 2001 год. 3 врати клима ел пакет.Благодаря ви предварително за съветите.
    Grande punto/Doblo maxi

    #2
    мотора е доста добър с добри характеристики,нисък разход еластичен.самите мотори почти не дават дефекти,а само някои елементи отгоривната апаратура.най често се рзвалят регулатора на налягането в рейла и маф сензора.общо взето си купувай и не се замисляй

    Коментар


      #3
      За моторетката и аз съм на това мнение 3-тъпи съм я карал с бензин и въпреки това е 100% здрава , проблема поне при мен е с електрониката малко се базика и доста често правя предницата ама и аз карам душманската де не я жаля. Иначе за града е супер , максимален въртящ момент при 1500об/м демек скачаш на газта и излиташ.
      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

      Коментар

      Working...
      X