Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвместимост на амортисьори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвместимост на амортисьори

    Колеги искам да питам стават ли предните амортисьори от бензинова Брава на дизелова и в какво се състой разликата, защото по каталог ги дават различни?
    НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

    #2
    Май стават,но не съм на 100% сигурен.Аз моита брава я карам само с типовски(такива ми попадат се 2ра употреба читави на по 5-6 месеца).Разликата е само в резбата.На типото резбата е по къса.Карам ги на стругар да им вземе стержена още 18мм и са чук.
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    Коментар


      #3
      По пътя на логиката а и каквото съм гледал на око мисля че дизеловите са по-дебели или поне стержена им е по-дебел. Нещо което даже би било в + за нашите пътища.Иначе 100% трябва да станат! Успех!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Разлика ако има е в шенкела долу
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          #5
          стават аз съм с амортисьори от 1.6 защото ги взех по 20лв бройката барабар с пружините и тампоните
          Bravo 1.9d 97г

          Коментар


            #6
            nsn написа:
            стават аз съм с амортисьори от 1.6 защото ги взех по 20лв бройката барабар с пружините и тампоните
            Преди малко сравних въпросните амортисьори и разликата е единствено в дебелината на стержена. Че стават ясно, но ме притеснява колко ще изкарат. Интересното е че в tecdoc а дават амортисьорите за бензиновите коли да стават за 1,9 чист дизел, а за td и jtd не. С колко ли кг. td е по-тежък от 1,9d?
            НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

            Коментар

            Working...
            X