Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко проблема с Bravo 1.2 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няколко проблема с Bravo 1.2 16V

    Здравейте, колеги! Имам няколко проблема с фиатчето ми:1) Една лампичка на таблото, която няколко пъти упорито светваше за 2-3 дена (може да се види на прикачената снимка)2) При потегляне колата много тресе (направо предницата подскача) на студен И загрял двигател3) При смяна на предавките без значение колко плавно пускам съединителя, имам чувството че зацепва от раз - направо придърпваАко някой може да помогне по който и да е от проблемите ще съм му много благодарен!
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Няколко проблема с Bravo 1.2 16V

    K0MEPCA написа:
    Здравейте, колеги! Имам няколко проблема с фиатчето ми:1) Една лампичка на таблото, която няколко пъти упорито светваше за 2-3 дена (може да се види на прикачената снимка)2) При потегляне колата много тресе (направо предницата подскача) на студен И загрял двигател3) При смяна на предавките без значение колко плавно пускам съединителя, имам чувството че зацепва от раз - направо придърпваАко някой може да помогне по който и да е от проблемите ще съм му много благодарен!
    Светещата индикация на таблото, ако не се лъжа е тази дето при по старите е под формата на дюза /инжекциона/.

    Коментар


      #3
      Няколкото проблема са 2: в двигатела и съединителя /пртискателния диск/
      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

      Коментар


        #4
        аках

        За съединителя съм съгласен. Относно проблема с двигателя и лампата, възможно ли е проблема да е от водната помпа тъй като днес колата изобщо не успя да загрее до нужната и температура за да обърне на газ? (50 градуса) Чаках 30мин, 5мин на 2000 оборота и даже и в движение стрелката не мръдна от нулата. От какво може да се получава това?

        Коментар


          #5
          Re: аках

          K0MEPCA написа:
          За съединителя съм съгласен. Относно проблема с двигателя и лампата, възможно ли е проблема да е от водната помпа тъй като днес колата изобщо не успя да загрее до нужната и температура за да обърне на газ? (50 градуса) Чаках 30мин, 5мин на 2000 оборота и даже и в движение стрелката не мръдна от нулата. От какво може да се получава това?
          това че не ти загрява колата най вероятно термостата ти си е отишъл .. относно лампата тва е Chek Engine и ти препоръчвам диагностика за да се види къде е проблема че свети
          Fabbrica Italiana Automobili Torino
          F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
          F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
          F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

          Коментар

          Working...
          X