Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна на двигателя на фиат купе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна на двигателя на фиат купе

    Здравей те ! Карам от доста време купе с двигател 1.8 и си мисля да ли на мястото на досегашния 1.8 да ли може да влезе 1.9jtd (150ks ) , но се чудя колко пари би ми излязла цялата смяна на двигател с скопосната кутия ?

    #2
    Срещал съм обява за Купе с насаден двигател от Типо (1.9TD) и да ти кажа ми стана доста смешно! Няма причина да не може да се монтира и двигателя който си харесал. Цената която ще ти струва цялата операция няма кой и как да ти каже защото зависи от много неща.

    Коментар


      #3
      Ако успее да влезе,направо забиваи един 2.4 JTD и с един лек ремап ще ги убиваш на ред,има няма 200к.сА принципно що да е невъзможно,чел съм че на купето са слагали двигател от Типо 2.0 16в, На типото 1.6 и на първата Делта 2 двигателя е един и същ,а след тово минават на 1.6 16в като на Бравото и на Либрата..В този ред на мисли що да не може да се насади един 1.9 че дори и 2.4 дизел.Ако съм в грешка приемам да ме поправите
      Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
      EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
      EX.Fiar Ritmo 105TC

      Коментар


        #4
        Аз мислех за gtv или за купе ,но купето повече ми харесва ,защото е по-евтина за поддръжка . А относно 2.4 не ми се плаща поддръжката на толкова скъп двигател , но пак ми се върти в главата , a ремапа , спортния филтър и генерация са задължителни .

        Коментар


          #5
          ДА де ,ама спортна кола и слаб двигател нещо не се връзва.Скачаи на големия и това еБързата кола може да се кара и бързо и бавно , а Голфу само бавно
          Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
          EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
          EX.Fiar Ritmo 105TC

          Коментар


            #6
            всичко е възможно, но дали си струва е друг въпрос. Не е ли по-лесно да си вземеш някой кораб 2.4 ЖТД?
            Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
            Punto. 1.2 16v. 86hp+

            Коментар


              #7
              След като има мареа с 2.4jtd< май би трябвало да влезне и в купето, нали? Друг въпрос е, че трябва да изкормиш ВСИЧКО на купето, буквално, и да сложиш всичко от донора (либра примерно).
              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

              Коментар

              Working...
              X