Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем със светлините за задна скорост стило мултивагон 115

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем със светлините за задна скорост стило мултивагон 115

    колеги от месец съм собственик на тази хубавица но имам един проблем .когато включа на задна не ми светят светлините крушките са здрави предпазителя също днес открих отзад в багажника още предпазители и всички са здрави.датчика за задната е на скоростната кутия нали .Ако някои е имал подобен проблем моля да пише
    STILO JTD

    #2
    Моята от както я взех е така, по едно време се включваха ама само чат пат, датчика е сваля и мерен с уред и е здрав, окабеляването ми е наред уж.... Оставил съм го така и не съм се мъчил да го оправям.
    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

    Коментар


      #3
      Проследи кабела на датчика от кутията към буксата към която е закачен.На мареята имах същият проблем и се оказа слаба връзка в буксата.При мене е една широка с около 10-15 кабела.Почисти я добре и имаш някаква надежда да се оправи.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        благодаря за мненията очаквам още предложения :D
        STILO JTD

        Коментар


          #5
          краси от бургас ли си и със същата кола ли си
          STILO JTD

          Коментар


            #6
            todorw написа:
            краси от бургас ли си и със същата кола ли си
            Да,от Бургас съм,но съм с Мареа.Ако искаш мини утре през Уеста (до тенис кортовете на цурка).Имаме сбирка на форума от 16:00часа.Ще се запознаем и ще погледнем с какво може да помогнем.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Смяна на комутатора(датчика) на скоростната кутия.Приготви се да си начупиш ръцете откъдето и да го атакуваш.За инфо-същият е за опел Астра,Вектра 94-98 г.
              AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
              HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
              Kawasaki ER-6n'2012

              Коментар


                #8
                100% е от "Датчик задна скорост" ... Едно инфо от мен - смених този датчик с "EPS"- италиански уж и за половин година отново се прецака ... След което взех "Vernet"- френски и вече година и половина нямам проблем със светлините !А за смяната без да се сваля абсолютно нищо - вдигаш колата на крик при предна лява гума, лягаш под предницата на колата и главата трябва да ти дойде до задната част на гумата и там има пролука през която се виждат скоростите и именно този датчик ... Махаш буксата и с една ръка отвиваш и сменяш ...Успех ...
                Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

                Коментар


                  #9
                  Колеги проблема е решен датчика подмених го с немски от косер SWAG на цена от 9лв.направиха ми отстъпка за втори път преди седмица за подгряващи свещи
                  STILO JTD

                  Коментар


                    #10
                    кола

                    Тук е друга системата за всеки случай провери и датчика също BSI -кутията зад бушоните където влиза буксата
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Здр. и аз имам съштия проблем ФИАТ ДУКАТО 2.8 жтд 2002 каде се намира датчика на съштото място лие,,, на скоросната кутия по точно ако знае някои да ме спаси от излишно търсене .... благодаря
                      FIat ducato furgon 2.8 128cv 2002

                      Коментар

                      Working...
                      X