Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оригинални тасове за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оригинални тасове за Брава

    Привет колеги, да попитам случайно някой да знае откъде мога да си намеря 2 оригинални таса за фиатката. Вършат ми работа и 2-ра употреба, но да са читави а не счупени. Обикалям наляво надясно по магазините: няма, при италианеца няма ... дали някои които си е слагал лети джахти не са му останали 2 самотни таса. Ето такава е формата: http://www.theautochannel.com/media/...t_brava_sx.jpg. Много грозно ми е с един счупен и един изгубен.
    "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
    Кара любимата червена Brava 1,4 12V


    #2
    Моите са същите и единият ми е със счупени ъгълчета. И аз търсих. Нов оригинален струваше около 40лв./бр.
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Отиваш на Горубляне и за 20-тина лв. си готов. Ще ти продадат цял комплект, от който ще има поне 2 читави.А ако няма, като почнеш да се оглеждаш в тасовете на някоя Брава веднага ще ти ги свалят за 30-тина лв.Изпробвано е и винаги действа
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        chris написа:
        Отиваш на Горубляне и за 20-тина лв. си готов. Ще ти продадат цял комплект, от който ще има поне 2 читави.А ако няма, като почнеш да се оглеждаш в тасовете на някоя Брава веднага ще ти ги свалят за 30-тина лв.Изпробвано е и винаги действа
        Оххх вдъхна ми надежда :D ... да ти кажа мислех си го тоя вариант, но не ми се ходеше чак до там, но явно, че ще го направя. За 40лв бройката ще се замисля дали да не си взема лети. Мерси много.
        "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
        Кара любимата червена Brava 1,4 12V

        Коментар

        Working...
        X