Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за рейка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за рейка

    Колеги утре ми предстои смяна на рейката ба Бтава ТД100.Въпроса ми е сваля ли се предния мост за да се махне рейката, че един от многото майстори ми каза, че без да се изсипе целия мост неможело да се стигне до нея, а от там и повече пари за труд.

    #2
    Магарето се маха!Това би трябвало да намали цената за ремонт, защото нещата стават доста по лесни.

    Коментар


      #3
      70лв как е?

      Коментар


        #4
        Не знам! Предполагам че е добре!

        Коментар


          #5
          Dimo_J написа:
          70лв как е?
          Екстра е. Мятай се.
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            Synthy написа:
            Dimo_J написа:
            70лв как е?
            Екстра е. Мятай се.
            Еее, чак екстра...Не, че искам да споря, но в Пловдив питах на 4-5 места и цените бяха - 40, 50, 70 и 90 лв. Аз мисля, че ще намериш и по-добра цена, ако потърсиш по-сериозно. В крайна сметка, някой, който знае, какво прави ще я опатка за 4 чАса с фас паузите.

            Коментар


              #7
              ужас... тука май главата през кръста се реже...

              Коментар


                #8
                Dimo_J написа:
                ужас... тука май главата през кръста се реже...
                Къде? Във форума ли? Тук ремонтите са скъпи?

                Коментар


                  #9
                  kaci написа:
                  Dimo_J написа:
                  ужас... тука май главата през кръста се реже...
                  Къде? Във форума ли? Тук ремонтите са скъпи?
                  Най-вероятно има предвид Бургас. 70 лв. не е рязане през кръста, колега. Нормална цена за въпросната услуга.

                  Коментар


                    #10
                    ами при положение че питах на 3 места, и ми казаха меду 70 и 100 лв... как е?

                    Коментар


                      #11
                      смъкването трае малко по-малко от час .ти си направи сметката колко струва ,но не забравяй -ремонт и отново слагане.развиват се накрайниците,моста-от всйка страна по 3болта.развиват се с 19 .откачат се маркучите и се източва маслото.моста не се сваля а увисва надолу .следва и самото отиване на рейката. болтовете и са в кухината на моста,така,че трябва добре да огледаш къде ,поточно в коя дупка да пъхнеш камъка и да развиеш.забравих да спомена че се развиваше и от вътре кормилния прът.ако нещо съм забравил допълвайте

                      Коментар

                      Working...
                      X