Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с чистачките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с чистачките

    Здравейте, колеги! Имам малък проблем с чистачките на пунтото 2001г. Като ги пусна на степента с прекъсването се връщат едвам, едвам с прескачане, все едно нещо задържа. На другите две степени си работят.. Някакви идеи и предложения да имате..
    http://dm-fitnes.com/
    http://lipovon.net/

    #2
    Re: Проблем с чистачките

    punto2001 написа:
    Здравейте, колеги! Имам малък проблем с чистачките на пунтото 2001г. Като ги пусна на степента с прекъсването се връщат едвам, едвам с прескачане, все едно нещо задържа. На другите две степени си работят.. Някакви идеи и предложения да имате..
    Вдигни капака и погледни ябълките при зглобките. На мен в една буря така ми се забавиха при връщане и дясната чистачка си остана на средата на стъклото. Като слязох да видя какво става тя, се беше отщипала от ябълката. Много трудно се защипват докрай.И при мен на другите степени си работеха нормално.
    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

    Коментар


      #3
      При мен така беше първата година после се оправи от самосебеси Но ми се струва че по скоро моторчето на чистачките се ебава!
      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

      Коментар


        #4
        колега можеби малко са клеасали осите на чистачките свали почисти смажи и сичко е точно
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          В редуктора на двигателчето има система от колектори и четки. Служат за вторичното захранване. Разглоби и им виж състоqнието.
          AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
          HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
          Kawasaki ER-6n'2012

          Коментар

          Working...
          X