Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Семеринг на хидравлична помпа ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Семеринг на хидравлична помпа ?

    Здравейте колеги, някой може ли да помогне с размера на семеринга на хидравличната помпа ? Миналата зима в студа сълзеше, сега е наред но... идва зима. Смяната ще е далече от сервизи и магазини, затова искам да съм подготвен с нов семеринг. Пробвах се в няколко магазина но без резултат.Колата е Брава 1,2 16V, 2000г.
    Fiat Brava 1,2 16V SX и колело

    #2
    съмнявам се, че някой ще знае размера тук. Обаче може да проваш в ем комплект продаваха комплекти семеринги за рейки, провери и за хидр помпи имат ли. Друг съвет е да си купиш друга помпа, не си заслужава според мен ремонта- 40 лв е друга помпа. Утре ще протече друг семеринг.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Ми... ремонта ще си го правя сам, и ще ми струва само един качествен семеринг и загубено време. Друга помпа винаги е възможност и ще му мисля както сваля тази и видя кой е семеринга.
      Fiat Brava 1,2 16V SX и колело

      Коментар


        #4
        Здравейте колеги, да не отварям друга тема ще пиша в тази. Искам да разбера на брава 1.8 хидравличната помпа на ангренажа ли е или на пистовия ремък. Появи се едно странно виене като от тролей. Казаха ми само от шума без да я гледат, че е от хидравличната помпа и ако е на ангренажа да по бързам да я сменя.

        Коментар


          #5
          Mihail4o написа: Преглед на мнението
          Здравейте колеги, да не отварям друга тема ще пиша в тази. Искам да разбера на брава 1.8 хидравличната помпа на ангренажа ли е или на пистовия ремък. Появи се едно странно виене като от тролей. Казаха ми само от шума без да я гледат, че е от хидравличната помпа и ако е на ангренажа да по бързам да я сменя.
          на пистовия е - ако вдигнеш капака се вижда
          Изкупуване на автомобили на добри цени
          /////

          Коментар


            #6
            Мерси колега

            Коментар


              #7
              Mihail4o написа: Преглед на мнението
              Здравейте колеги, да не отварям друга тема ще пиша в тази. Искам да разбера на брава 1.8 хидравличната помпа на ангренажа ли е или на пистовия ремък. Появи се едно странно виене като от тролей. Казаха ми само от шума без да я гледат, че е от хидравличната помпа и ако е на ангренажа да по бързам да я сменя.
              Провери първо нивото на хидравличната течност, често от малко течност вият.

              Коментар

              Working...
              X