Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вграждане на ДВД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вграждане на ДВД

    колеги някой да знае как може да се вгради двд?на браво?значи аз мисля да променя фацата на централния панел на таблото.обаче не виждам как ще се сложи двдто там.някой да е слагал да сподели
    fiat bravo sx 1.6 16V 103

    #2
    Виж в раздела тунинг там колегите много детаилно със снимки са показали как става и дано да ти помогнат .
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=61808Разгледай тази тема,колегата е показал как става.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #4
        тази тема я знам.въпросът е че той вгражда телевизор ако не се лъжа.при него само се хваща рамката на ТВ-то за централния панел,и предполагам няма затруднения тъй като е плосък и лек.докато двд-то е тежко и квадратно.мисълта ми е такава дали има някаква конзола в което да се пъха двдто да го държи, или нещо с планки трябва да се направи на-свалено и после вече цяло да се слага на таблото.
        fiat bravo sx 1.6 16V 103

        Коментар


          #5
          ARaGoRN написа:
          тази тема я знам.въпросът е че той вгражда телевизор ако не се лъжа.при него само се хваща рамката на ТВ-то за централния панел,и предполагам няма затруднения тъй като е плосък и лек.докато двд-то е тежко и квадратно.мисълта ми е такава дали има някаква конзола в което да се пъха двдто да го държи, или нещо с планки трябва да се направи на-свалено и после вече цяло да се слага на таблото.
          Тежко или леко, няма значение.Композитните материали са изключително здрави. Какво имаш предвид под DVD? Плейър ли искаш да вграждаш?Каквото и да имаш предвид, формула няма. Всичко е в зависимост от формата и размерите на устройството, което ще вграждаш.Пусни снимки за да видим джаджата и да дадем съвет.

          Коментар


            #6
            колега не съм го взел още, понеже не мога да измисля как ще стане.колебая се дали да е такова или от тези който излизат от плеъра.
            Прикачени файлове
            fiat bravo sx 1.6 16V 103

            Коментар


              #7
              ARaGoRN написа:
              колега не съм го взел още, понеже не мога да измисля как ще стане.колебая се дали да е такова или от тези който излизат от плеъра.
              Първият вид си имат шейни. Вграждаш си здраво шейната и си готов.Разбира се ще се наложи да се заиграеш по ръбчетата. Ако това те притиснява, можеш да си набавиш конзола от кола, която има място за такава джаджа в таблото и да си приспособиш твоята конзола.Изключително лесно е да се направи. Няма от какво да се плашиш.За втория вид, не ти трябва да пипаш, каквото и да е.

              Коментар


                #8
                това е най добрия вариант май.ще търся оригинална конзола от кола, и ще я пресъдя към мойта.предполагам че размера на шейната е стандартен,и тя ще си е вътре в конзолата, това доста ще ме улесни.понеже се притеснявам как ще хвана здраво тая шейна към пластмасата .така, за сега спирам по темата като набавя необходимите неща ще отворя обща тема с проект.имам предвид интериора.но чакаме с един магазин доставка на 200 вида кожи и платове от гърция която се бавила от 4 месеца заради протестите.пък има само една еластична светло сива която не ме кефи мене.и общо взвто докато не си набавя всички материали за проекта не започвам нищо
                fiat bravo sx 1.6 16V 103

                Коментар

                Working...
                X