Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило - бушон - моторчета на фаровете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стило - бушон - моторчета на фаровете

    Здравейте колеги.Както личи от темата, интересувам се дали има бушон за моторчетата на фаровете, защото едното работи непрекъснато, а нямам време да разглобя "цялата кола" за да махна куплунга... знаете какво е положението при фаровете на Стилото - няма къде и пръст на пъхнеш Мерси предварително...
    Stilo 1.8 16V

    #2
    Свали капачката и просто извади конектора, който захранва машинката.п.с. може да се наложи да я извадиш, което не е лесна работа.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Това исках да избегна - от страната на акумулатора е... ще пробвам, но са тегави там нещата... и втори въпрос: дали е възможно ръчно регулиране на височината - в момента свети адски високо и пречи на хората пред мен...
      Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #4
        F13http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=747444#747444Moже, с тресчотка най-добре, че ще въртиш като гламав.Абе италианска му работа
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Благодаря, ще докладвам
          Stilo 1.8 16V

          Коментар


            #6
            emzo написа:
            F13http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=747444#747444Moже, с тресчотка най-добре, че ще въртиш като гламав.Абе италианска му работа
            Не само италиянска по-дяволите!
            fiat divak

            Коментар


              #7
              Докладвай, колега, че и моето фучи от три години ))))
              Fiat Stilo 1.9 jtd
              Fiat Tipo 1.7

              Коментар


                #8
                Току що видях, че Ф13 спира не само машинката ами и едната къса светлина, значи пак остава варианта с разкачане на машинката.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Трета година карам Стило и сега разбирам че има моторче за фаровете. На първото Стило ходих в сервиза на СБА и там ръчно го регулираха и падна голямо въртене . Сега да попитам с тия копчета ли става задвижването на моторчето за регулирване на фаровете или има някъде друго.
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    #10
                    Да, средните, но най-вероятно няма да ти работят машинките, ако работят - късметлия си
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      До сега съм се движил само с жената и фаровете биеха нормално. Миналата нощ се наложи да кача още двама ячки човека отзад и веднага късите се вдигнаха нагоре. Та ми пресветнаха някои колеги и ми стана неудобно.Утре ще видя как е положението при мен.
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        #12
                        Мдааа... Ф13 спира и късата светлина, заедно с моторчето... за момента съм на вариант габарити + "халогени"... иначе е ад за идващите отсреща
                        Stilo 1.8 16V

                        Коментар


                          #13
                          При мен левия фар се регулира, но десния не бачка, явно е заминал на кино машинката.п.с. А, аз си мислих че е една машинка за двата фара...

                          Коментар


                            #14
                            нали има механичен реглаж, давайте с него

                            Коментар


                              #15
                              Финално решение: прекъсване на тока към моторчето и ръчно регулиране (всичко това през калника и свалена кора - отгоре е невъзможно, без да се премахнат половината неща под капака)
                              Stilo 1.8 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X