Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трудно влизаща втора предавка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Благодаря ви за съветите колеги, тя и на излючен двигател не ще да задържи втора, или по скоро като запаля на втора и тръгна да отпускам съединителя и някакси я избутва и изкючва(втора скорост). Иначе майстора гледа въпросните лостове, щанги и т.н. и нещата отиват към кутията. Иначе тука тези дни така я карам от 1ва на 3та. Задължително ли трябва да се сменя и съединителя???

    Коментар


      #17
      Изобщо не е задължително да сменяш съединител. Това се прави, ако му остава малко живот, да не се налага след някой друг месец пак да свляш скоростна кутия заради него. Най добре е който свля кутията за ремонт, той да ти каже в какво състояние е съединитела. Имай едно на ум, че новите не изкарват колкото оригиналния.
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #18
        Снощи оставих колата в сервиза, чакам да ми се обадят като отворят кутията да ми кажат какъв точно е проблема. По късно днес или утре ще пиша какво точно и колко е излязло.

        Коментар


          #19
          Да попитам и аз имам подобен проблем. Като карам на 2 ра се чува едно виу виу виу когато оборотите са до 2000. На първа се чува също но по леко.Иначе си влизат идеално, маслото на скоростите е до пробката.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #20
            Твойто е зъбни колела.
            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

            Коментар


              #21
              По скоро си натегни жилото на съединителя.Къде ти отделя?
              skype pe6_oo Марин

              Коментар


                #22
                Така вчера като отвориха кутията, проблема се оказал износена ВИЛКА на 1-ва и 2-ра, и някакъв лагер не му харесал на майстора(на първичният вал). Та сега търсиме тази вилка, ама нещо не я намираме(Фиат Брава 1.8/96г.). Ако някой има такава да се включи с предложение- тел. ми е 0895766542.

                Коментар


                  #23
                  Хубаво, че е ясен проблема. След ремонта, заложи на читаво масло.
                  Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                  Коментар

                  Working...
                  X