Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся фар за Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся фар за Мареа

    Има ли някъде да се продават фарове за Мареа тези със лупите.Може и втора употреба трябва ми десен.Ако някой може да каже и цена.Благодаря предварително.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Re: Търся фар за Мареа

    в динекспрес ще има 100% , но за цена не знам.
    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
    Lancia Dedra 1.6 91г.

    Коментар


      #3
      Re: Търся фар за Мареа

      Tornado написа:
      Има ли някъде да се продават фарове за Мареа тези със лупите.Може и втора употреба трябва ми десен.Ако някой може да каже и цена.Благодаря предварително.
      цените са 170 лв за ел и 150лв за механичен това са нови не ориг. оригиналните са по 500-600лв
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        какво означава това

        Какво ще рече не оригинални.Каското коя цена ще покрие 500-600 или 170
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Re: какво означава това

          Tornado написа:
          Какво ще рече не оригинални.Каското коя цена ще покрие 500-600 или 170
          за съжеление евтината цена
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Благодаря за инфото Стеф

            Не знам дали съм избрал правилния начин за покриване на щетата,но огледа мина и и избрах по експертна оценка т.е. изплащане на сумата и оправяй се .Не ми се кара в сервиз да ме мотаят един месец,аи ще ми вземат старата броня която може да се оправи с малко козметика.За информация на всички притежатели на мареа с хубавичката броня/големия отвор на радиатора и отвори за халогени/ цената във В.Търново е 220 лв. но не питах за производител дано не е Българска.А фара е около 160 лв зависи от къде ще го вземеш става въпрос за ел.фар с лупата на късите светлини.,
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Re: Благодаря за инфото Стеф

              Tornado написа:
              Не знам дали съм избрал правилния начин за покриване на щетата,но огледа мина и и избрах по експертна оценка т.е. изплащане на сумата и оправяй се .Не ми се кара в сервиз да ме мотаят един месец,аи ще ми вземат старата броня която може да се оправи с малко козметика.За информация на всички притежатели на мареа с хубавичката броня/големия отвор на радиатора и отвори за халогени/ цената във В.Търново е 220 лв. но не питах за производител дано не е Българска.А фара е около 160 лв зависи от къде ще го вземеш става въпрос за ел.фар с лупата на късите светлини.,
              не е българска всичко, е " произведено в тайван" макар че не си застраховал тайвански фиат застрахователите така "работят"
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                Колега ако купиш от евтините (ако не вземеш на старо) пиши дали има някаква съществена разлика в светенето от оригиналния. Иначе в Сф при Италианеца са по 140 ма незнам дали са ел

                Коментар


                  #9
                  Значи миналата година търсих фар(по принцип без лупите), та тяакъв нов на Симеон(тайвански почваше от 120лв нагоре), втора употреба почваха от 80 нагоре е аз търсих десен и или бяха леви или на майната си от София , във Враца например имаше по 90лв точно с лупите, но пък другия не ми бе таъв и се отказах да купувам два нови(втора ръка), накрая дадох 120лв на една морга в Люлин...
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    А има ли някаква разлика в размерите между тия с лупи и тия без лупи или направо свалям и слагам тоя с лупите без проблеми?

                    Коментар


                      #11
                      doofiat написа:
                      А има ли някаква разлика в размерите между тия с лупи и тия без лупи или направо свалям и слагам тоя с лупите без проблеми?
                      няма разлика сваляш и слагаш без проблеми
                      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                      UNO 1.0 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        Ами значи ако има някой, който желае да направим сделката - давам два фара (свалям ги от Бравата) + 110-120 лева за два фара с лупи.

                        Коментар

                        Working...
                        X