Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Одраскаха Бравото-гадовете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Одраскаха Бравото-гадовете

    Момчета, не, че съм сноб и еснаф но днес отзад намерих одраскване с формата на Z, макар, че не съм Зоро с големина около 12-13 сантиметра на височина. Кажета с какво да пасирам и залича тази гадна драскотина от злобни зависливи хора. Колата ми е Черно Браво-резачка,бегачка,абе пичовска работа. Не са италианци то е ясно и мисля, чи имам чувство за хумор но тия с Голфовете и другите немски дървета хич, не са ми по вкуса.Д-р Бари

    #2
    Ти не си Зоро, но явно Зоро те е посетил, зашото си бил несправедлив Сега сериозно, каква боя е колата, металик или акрилна? Ако драскотината е само лека, недълбока и засегнала само лака(което много ме съмнява), има начин. Минава се със фина водна шкурка, след което се пастира с полир. В твоя случай сигурно е по-надълбоко Единствения начин да стане добре е кит, шприц, боя. Само задната врата няма да излезе скъпо. Такива маркери, пастели за драскотини пак става, но се вижда. А усещам, че искаш да е като хората. Ако имаш каско, отиди в понеделник да я видят, и ако искаш я давай да я правят или вземи пари на оценка. Най-добре се обади на ченгетата обаче утре сутрин и кажи, че сега слизаш долу и виждаш колата си осрана! Ще ти драснат протоколче за застрахователите.

    Коментар


      #3
      одраскаха Бравото...

      Докторе,съжалявам за случилото се !-въпреки,че не съм изненадан...виждаш в какъв Свят и в частност страна живеем...Сега на въпроса-първо е важно дали драскотината стига до метала-това е най-лошия случай-оправя се кардинално само с боя...Ако не се вижда метала-може да се оправи с паста "Сolor Wax"или друга подобна-тези пасти съдържат оцветител и покриват доста широк спектър от цветове- твоя случай е по добрия-тъмните цветове се маскират по-лесно...Освен това не е лошо да се консултираш в някой реномиран сервиз с бояджийски цех-там имат и ползват разни нови високотехнологични "магии"...Успех !
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        По-добре я остави така / за съжаление / . Ако я оправиш - пак ще ти я надраскат. И аз съм така. "Стимулират" ме да я оставям на платен паркинг, но аз не и не... Или дроги разни, келеши и т.н. Смотана държава - ако мога бих пуснал няколко атомни бомби
        ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

        Коментар


          #5
          Пиеш чаша студена вода и им теглиш една наум и това е!На мен някой като е минавал покраи колата ми,сигурен съм,без да иска,ама съвсем невинно си е отпуснал ръката,стискаща ключ за входна врата номер 5,и тя е минала по целия ми преден капак-от единия до другия мигач!Да им е.. м..... на всички такива!!!Да им изсъхнат ръцет дано...
          SKODA 105L '78
          PUNTO 1.2 MPI ELX '94
          FIAT 126p '89
          TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
          GRANDE PUNTO 1.2 '06

          Коментар

          Working...
          X