Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели за задните колони (Brava)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    при мен пък отзад имам кабели но не отиват до касетофона....там имам букса само за предните колони...сигурно и при мен кабелите стигат до някаде посредата като на колегата по горе.......та ходих до Тояга да ми теглят нови или да удължат тези но за 2 ходения имаше по 3-4 коли и трябваше да чакам полувин ден.....
    Fiat Brava 1.6 16V '98

    Коментар


      #17
      SSPURSS написа:
      при мен пък отзад имам кабели но не отиват до касетофона....там имам букса само за предните колони...сигурно и при мен кабелите стигат до някаде посредата като на колегата по горе.......та ходих до Тояга да ми теглят нови или да удължат тези но за 2 ходения имаше по 3-4 коли и трябваше да чакам полувин ден.....
      Колега, как разбра, че буксата е само за предните колони!? Защото по принцип буксата за задни и предни колони е една и съща!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        Uneek написа:
        Не е толкова трудно да си прекараш нови кабели. На мойто браво нямаше отзад и си ги прекарах.
        През праговете отвътре в купето ли? Само през единия или и през двата? Под кори или само под тапицерия и под седалки?
        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

        Коментар


          #19
          niko_ymn написа:
          Uneek написа:
          Не е толкова трудно да си прекараш нови кабели. На мойто браво нямаше отзад и си ги прекарах.
          През праговете отвътре в купето ли? Само през единия или и през двата? Под кори или само под тапицерия и под седалки?
          Пробвай под кората на левия праг да си ги прокараш
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #20
            Vladim написа:
            SSPURSS написа:
            при мен пък отзад имам кабели но не отиват до касетофона....там имам букса само за предните колони...сигурно и при мен кабелите стигат до някаде посредата като на колегата по горе.......та ходих до Тояга да ми теглят нови или да удължат тези но за 2 ходения имаше по 3-4 коли и трябваше да чакам полувин ден.....
            Колега, как разбра, че буксата е само за предните колони!? Защото по принцип буксата за задни и предни колони е една и съща!
            ....еми щото само те свирят :D . тия във вратите имам в предвид....имам букса само за една двойка колони която стига до плеара.
            Fiat Brava 1.6 16V '98

            Коментар


              #21
              SSPURSS написа:
              Vladim написа:
              SSPURSS написа:
              при мен пък отзад имам кабели но не отиват до касетофона....там имам букса само за предните колони...сигурно и при мен кабелите стигат до някаде посредата като на колегата по горе.......та ходих до Тояга да ми теглят нови или да удължат тези но за 2 ходения имаше по 3-4 коли и трябваше да чакам полувин ден.....
              Колега, как разбра, че буксата е само за предните колони!? Защото по принцип буксата за задни и предни колони е една и съща!
              ....еми щото само те свирят :D . тия във вратите имам в предвид....имам букса само за една двойка колони която стига до плеара.
              В буксата имаш само 4 пера, нали така а трябва да са 8. Аз съм на същото дередже и съм вързал задните с предните успоредно. Като имам време ще си направя още 4 пера и ще ги вържа по отделно.
              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

              Коментар


                #22
                SSPURSS написа:
                ....еми щото само те свирят :D . тия във вратите имам в предвид....имам букса само за една двойка колони която стига до плеара.
                В буксата имаш само 4 пера, нали така а трябва да са 8. Аз съм на същото дередже и съм вързал задните с предните успоредно. Като имам време ще си направя още 4 пера и ще ги вържа по отделно.Добре ти е обяснил колегата!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #23
                  ако наистина са ти само 4 пера значи да, трябва да опъваш кабели което не е особенно трудно правил съм го два пъти. Дори и тези за усилвателе сам си ги прекарвах. НО ако се си 8 тогава имаш пуснати кабели със сигурност ! И моята мислех че няма кабели, но в последствие намерих каде са се скрили отзад трябва смело да ровиш под тапицерията
                  Fiat Bravo 1.9 TD100

                  Коментар

                  Working...
                  X