Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свирене при обратен завой

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свирене при обратен завой

    Значи проблемат ми е следният.Най-често се случва при ляв обратен завой започва да се чува едно свирене много близко до това на ремак.Случва се при обратен завой защото се преминава бавно на 2-ра(градско крастовище).При изван градско нямам проблеми или на по малки завои също несе чува нищо.Трагване от СТОП на ляво сащо се чува но е по краткотраино защото завоят е по малък.За сега си мисля че е някои лагер.Не мога да преценя дали се чува отпред или одзад.Колата е Пунто 1,2 ЕЛХБлагодаря.
    Punto ELX

    #2
    Може да е хидравличната помпа!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      не се вкаравай във филми, просто хидравличната помпа не работи както трябва-т.е или е хлабав ремъка и при пълен завой, когато и натоварването й е най-голямо свири, или идва лошото- при пълен завой самата помпа болира-в този случай не знам какво освен рециклиране може да ти помогне
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Нямам хидравлика.
        Punto ELX

        Коментар


          #5
          кофти, сеа ше трябва да търсиш проблема :D
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            кофти, сеа ше трябва да търсиш проблема :D
            Браво, Сашко! Браво, pakumba!!!!
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #7
              Re: Свирене при обратен завой

              bmw_boy написа:
              Значи проблемат ми е следният.Най-често се случва при ляв обратен завой започва да се чува едно свирене много близко до това на ремак.Случва се при обратен завой защото се преминава бавно на 2-ра(градско крастовище).При изван градско нямам проблеми или на по малки завои също несе чува нищо.Трагване от СТОП на ляво сащо се чува но е по краткотраино защото завоят е по малък.За сега си мисля че е някои лагер.Не мога да преценя дали се чува отпред или одзад.Колата е Пунто 1,2 ЕЛХДлагодаря.
              Да не ти свирят гумите и да се бъзикаш с нас
              http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
              Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
              FIAT Punto 02' 1.9 JTD
              FIAT Punto 99' 1.7 TD

              Коментар


                #8
                Е не може да са гумите защото ми се е случвало и при топло,студено и дъждовно време.Много ме самнява това.Някой път ми се струва че отзад се чува ,а някой път отпред.Незнам какво става.
                Punto ELX

                Коментар

                Working...
                X