Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

чистене на инжектори на брава 1.6 16 в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    dudulia написа:
    Тази опаковка от 250мл за колко литра бенц е,че да си направя сметката дали не е по-добре да взема liqui moly ?
    мисля, че се разрежда 1 към 10. мани го тва лики моли вземи си редекс да се родиш. нека изразя своето мнение към тези които го ползват : не го пазете за черни дни а го слагайте по често и в по голямо количество от оказаното за да нямате ядове, незабравяйте и че подобрява това което ви е в резервоара / в европа бензин или дизел, в българия не се знае/.п.с. на мойто "тъпо" му беше изгоряла помпата и цяло лято го карах на газ. когато дойде зимата /миналата/ купих нова помпа но нещеше да откъне на бенц. сложих редекс, и с една опаковка в 15 литра бензин заработи много добре.п.с на п.с и за дизел е много добра.
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    Коментар


      #17
      Колега,да не си в грешка?Ако е 1:10,то такова почистване ще ми излезне златно!4 опаковки за 10 литра бензин......
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #18
        Слагаш 10мг от REDEX на 10 литра бензин, а за първоначално почистване 20мг на 10 литра бензин. Тъй като днес за пръв път ще пробвам почистване с добавка сложих 50мг на 25л бензин. Грубо една опаковка от 250мл е за 250л бензин.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #19
          dudulia написа:
          Колега,да не си в грешка?Ако е 1:10,то такова почистване ще ми излезне златно!4 опаковки за 10 литра бензин......
          да. колегата СПАРК ме е поправил. благодаря.
          UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

          Коментар


            #20
            Това с почистването е хубаво и аз съм ползвал Лики Моли, но имайте предвид, че всички мизерий от резеревоара се отлагат къде - в бензиновия филтър. Хубаво е това почистване да се прави преди смяна на филтъра.
            FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
            ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

            Коментар


              #21
              И кое е по-добро? Redex или Liquy Moly?В Германия е разпространено второто.
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #22
                dudulia написа:
                И кое е по-добро? Redex или Liquy Moly?В Германия е разпространено второто.
                Разпространено е 2-рото, защото е немско, а швабите са страшни националисти.REDEX е английско производство
                http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                FIAT Punto 99' 1.7 TD

                Коментар


                  #23
                  койдхфкуйхф

                  момчета и момичета да ви кажа че преди да използвам РЕДЕКС , миналата година си зех тва МОЛИ. За нищо не става .Само боклуци.РЕДЕКСА е много добър и спокойно можете да слагате и по повече .Моите дюзи бяха напълно запушени и вече съм минал 200-250км и ефекта е поразяващ.Слагах на 10 литра 50 мл даже последния път се поулях и сложих повече ама нема и нищо. :D
                  FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                  Коментар


                    #24
                    Да питам и аз: Това на Пунто 1.1 моноинжекция върши ли работа, не се смейте че не разбирам много сега се уча....ама и да става заслужава ли си да слагам при положение че колата май си върви нормално, само дето скоро я взех и стария собственник е бил голям мърляч и нищо не поддържал та сега се чудя все пак профилактично дали е добре да туря?
                    Пунто 1.1 1994 г.

                    Коментар


                      #25
                      лкайдса

                      става да спокойно можеш да го ползваш
                      FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                      Коментар


                        #26
                        Аз се опитах да попитам - тази добавка дето я имам, ама е за карбуратори - може ли да ми навреди на инжекциона? Никой не каза - някакво запушване например дали не е възможно да се получи.
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар

                        Working...
                        X