Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свещи и кабели за Браво 1.2 16V '99г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свещи и кабели за Браво 1.2 16V '99г.

    Колеги,кажете ми моля Ви,за моята кола(Фиат Браво 1.2 16V ’99г.), май ще се наложи да си купя свещи и кабели,разглеждах какво ли не по сайтовете с онлайн продажба и съвети тук във форума,но така и не разбрах кой е оптималния вариант като цена и марка за свещи и за кабели-като разбира се не ми е целта да дам пари за временно решение или пък да налея някаква сума само заради марката.Моля Ви,дайте съвет към какъв вариант да се ориентирам и да ги сменя.Вижте какво гледах последно:http://www.avto.bim.bg/m115/t99/FIAT...zin/Някой познава ли тези марки,добри ли са,пазарували ли сте от тук и какви са ви впечатленията?Благодаря предварително за отговорите!
    НЕ КАРАЙТЕ С ПО-ВИСОКА СКОРОСТ,ОТКОЛКОТО ВАШИЯТ АНГЕЛ ПАЗИТЕЛ МОЖЕ ДА ЛЕТИ!

    BRAVO 1,2 16V

    #2
    Толкова ли няма магазини...Косер, Евро07, axm-auto.com Чувам, че са добри кабелите на Тесла, свещи търси Денсо, NJK и т.н.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      van_dal написа:
      Толкова ли няма магазини...Косер, Евро07, axm-auto.com Чувам, че са добри кабелите на Тесла, свещи търси Денсо, NJK и т.н.
      Благодаря ти за отговора колега,ще поразгледам какво предлагат а и другите ме интересува какъв опит имат и от какво са доволни.
      НЕ КАРАЙТЕ С ПО-ВИСОКА СКОРОСТ,ОТКОЛКОТО ВАШИЯТ АНГЕЛ ПАЗИТЕЛ МОЖЕ ДА ЛЕТИ!

      BRAVO 1,2 16V

      Коментар

      Working...
      X