Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто с разчекната задна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пунто с разчекната задна

    пунто с разчекната задна гума, видех, че лагера е заминал, купих един комплект, но не мога да го сменя. Някой би ли ми казал как става по-точно има неква щанга отзад и тая пружина да я връзвам ли......? коцев ти имаш повечко опит дай компетенция.........поздрави!

    #2
    То не се ли прави със специален инструмент това?Иначе пак може, но лагера трябва някакси да го избиеш ...и да внимаваш да не повредиш "леглото" на лагера че тогава смяна на мост не ти мърда!
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Re: пунто с разчекната задна

      pow написа:
      пунто с разчекната задна гума, видех, че лагера е заминал, купих един комплект, но не мога да го сменя. Някой би ли ми казал как става по-точно има неква щанга отзад и тая пружина да я връзвам ли.......
      Виж тук http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...EF%F3%ED%F2%EEЩангата може да я разкачиш и от другата страна ,за по-лесно,пружината не се връзва...Успех !
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        Re: пунто с разчекната задна

        vesko.t написа:
        pow написа:
        пунто с разчекната задна гума, видех, че лагера е заминал, купих един комплект, но не мога да го сменя. Някой би ли ми казал как става по-точно има неква щанга отзад и тая пружина да я връзвам ли.......
        Виж тук http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...EF%F3%ED%F2%EEЩангата може да я разкачиш и от другата страна ,за по-лесно,пружината не се връзва...Успех !
        ок, благодаря за съдействието, но като сваля пружината, после как ще я поставя? нема ли да е мнооо натегната(разтегната)? поздрави!Пуснал съм ЛС с подробности...vesko.t

        Коментар


          #5
          За да върнеш пружината на мястото и се използват специални скоби.С тях се "натяга" пружината, след което се поставя на място и се "разпуска" обратно...Успех! :P
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Слав написа:
            За да върнеш пружината на мястото и се използват специални скоби.С тях се "натяга" пружината, след което се поставя на място и се "разпуска" обратно...Успех! :P
            Тук специално не са нужни скоби...конструкцията го позволява...без никакъв риск и проблеми-технологията,която съм описал се ползва в сервизите...и то не гаражни.
            Ex. Grande Punto Driver

            Коментар


              #7
              благодарско на всички

              благодарско на всички :D :D :D

              Коментар

              Working...
              X