Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кожен салон от Браво на Мареа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    нормално, мареа уикенд е къде по широка от бравото..

    Коментар


      #17
      От браво просто абсурд! Ако е брава може и да може да се натакми, но без преправяне няма да стане
      Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


      Когато целта е всичко и пътят е без значение!

      Коментар


        #18
        Пичове, никой от вас не е пробвал за да говори със сигурност. А като гледах нито като купе мареята е по-широка от бравото, нито пък междуосовото разстояние е различно. има разлика от 3 см в ширината на стъпката на гумите. Убеден съм че планките за поставяне на седалките са на едно и също място, а разликата в самата ширина на седалките едва ли е повече от сантиметър или два( в това си твърдение не съм сигурен) но лесно може да се разбере. Колегата със примерната снимка на седалка на браво който казва че облегалката се стеснява в долния край, ми аз гледах две три мареи и там е същата работа. Да мареята има врати отзад, ма тея врати са доста дебели. пластмаските на бравото отзад крият бомбето на калника, което бомбе при мареята се крие от вратата. Според мен седалките ще паснат, Утре ще премеря бравото на ширина от вътре, нека някой колега направи същото с марея и да видим какво ще излезе. Така само лаем месеца, без да има никва файда. Поздрави
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          #19
          Така, размерите за браво са следните: Седалката и облегалката в най-широката си част са 137 см. седалката и облегалката в най-тясната си част са 112 см. междуболтовите разстояния на планките за закрепване на седалките са 57 и 37 см или общо 94 см.Премерете някоя марея и да видим какво ще излезе
          Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
          Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

          Коментар


            #20
            Hristian_Aleksiev написа:
            Пичове, никой от вас не е пробвал за да говори със сигурност. А като гледах нито като купе мареята е по-широка от бравото, нито пък междуосовото разстояние е различно. има разлика от 3 см в ширината на стъпката на гумите. Убеден съм че планките за поставяне на седалките са на едно и също място, а разликата в самата ширина на седалките едва ли е повече от сантиметър или два( в това си твърдение не съм сигурен) но лесно може да се разбере. Колегата със примерната снимка на седалка на браво който казва че облегалката се стеснява в долния край, ми аз гледах две три мареи и там е същата работа. Да мареята има врати отзад, ма тея врати са доста дебели. пластмаските на бравото отзад крият бомбето на калника, което бомбе при мареята се крие от вратата. Според мен седалките ще паснат, Утре ще премеря бравото на ширина от вътре, нека някой колега направи същото с марея и да видим какво ще излезе. Така само лаем месеца, без да има никва файда. Поздрави
            Аз това го говоря от началото на темата ама ме мързеше пиша толкова.... Като гледам колегата пуснал темата е написал в купува/продава че си е намерил.
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар

            Working...
            X