Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със съединителя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със съединителя

    Здравейте ! Имам следния проблем с съединителя, включването на скоростите става почти невъзможно! При натягане на жилото с един два оборота на гайката на накрайника проблема се оправя за известно време, докато пак не започнат да спират да влизат скоростите и пак се наложи натягане. Жилото ли се отпуска.. възможно ли е да има някъде закъсано и да се разтяга .. ако някой има идея да драсне Моля, приведи заглавието на темата си в съответствие с правилата на форума Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    и аз бях така и накрая се оказа лагер на притискателя си беше изял пласмасата

    Коментар


      #3
      На мен ми се струва, че си заминава малко по малко феродовия диск.
      Fiat Bravo 11'97
      1.4 12V A/C

      Коментар


        #4
        Жилото не може толкова да се разтяга. Или е лагер или диск на съединителя според мен. И аз имах големи грижи със съединител и го научих наизус.
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          А педала трудно ли се натиска колега?Аз също имах сходен проблем и скъсах две жила на едно и също място,сега последното жило,което взех го напълних с грес ама яко,сега педала си върви леко и си отделя нормално.Иначе и аз се бех притеснил,че може да е съединителя,което при теб не е изключено.Но опитай ако ти се занимава да гресираш жилото,щото аз го взех ново,но нямаше въобще грес,което не е нормално
          FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
          Единствено в България "селянин" е обидна дума.

          Коментар


            #6
            Аз , по препоръка на колега от форума си какпам от време на време в жилото тънко масло от към педала и се движи леко. беше супер твърд педала поради грешен монтаж на жилото.
            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

            Коментар

            Working...
            X