Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Виене при завой(ляв)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Виене при завой(ляв)

    Здравейте колеги, тамън си направих една разходка до копитото, но като се върнах в София при един обратен завой чух много гадно виене(свистене). Спрях, въртях пълен ляв, пълен десен, всичко нормално(в смисъл изключвам да е от хидравликата ) , след това пак при ЛЯВ завой се чуваше това гадно виене. Това го прави само като съм в движение и шума се увеличава със скоростта, и само при ляв завой. Не съм пробвал на изключена скорост, нарочно казвам, защото от време на време започнаха и 2ра и 3та да неискат да ми влизат, след като изгасих колата и поизстина за 10 минутки се оправи(това със скоростите)... само да не си отива скоростната кутия Някакви мнения? Лагер на главина/каренце? Благодаря!
    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

    Видеорегистратори

    #2
    Най вероятно лагер главина. Май трябваше да е на дясната гума при ляв завой и обратното.

    Коментар


      #3
      Да, сочи към лагер на дясна главина. За да си сигурен 100%, вдигаш автомобила от дясно, палиш и без газ включваш на 4-та, като пускаи после бавно съединителя. Вдигнатото колело ще се завърти и ще разбереш дали е от него, по шума.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар

      Working...
      X