Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за централен отвор на джанти?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за централен отвор на джанти?

    Колеги имам една питанка. Интересува ме, ако разстоянието между болтовете е еднакво, но централния отвор на джантите е по-голям с 3мм примерно от този на колата какво следва? В смисъл такъв, аз знам какво следва стругар и втулки, но ме интересува сигурна ли е тая работа. След като се сложат втулките не би трябвало да играе джантата нали? Съответно не би следвало да разбива лагери и ходова част? П.С. Кои втулки са по-добри алуминиевите или пласмасовите?
    There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

    #2
    Аз съм с пластмасови и няма абсолютно никакъв проблем,алумимиевите можеби са по-добри,но ще са и по-скъпи.
    FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
    Единствено в България "селянин" е обидна дума.

    Коментар


      #3
      Колега сложи си пластмасови втулки,по автоманийте има различни размери.И на стругар да дадеш да ти направи едва ли ще ти вземе повече от 10-15лв.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #4
        Мерси за отговорите, колеги.
        There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

        Коментар

        Working...
        X