Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с часовник на ПУНТО.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с часовник на ПУНТО.

    Спря да ми работи часовника на Пунтото-този на таблото, със стрелките.Някой знае ли дали има отделен бушон за него и къде е той?В книжката пише, доколкото разбирам(на немски е), че касетофона, запалката, часовника и др. са на един бушон.Но всичко друго си ми работи освен часовника.Може пък и да му е дошло времето вече, след 12 год. работа.

    #2
    Късметлия си ако се е прецакал часовника нямаш проблеми имам един такъв от потрошено табло до последно си е работил - подарявам ти го

    Коментар


      #3
      значи според мен е бушон, на един приятел с Пунто му беше спрял часовника, след това спря да му свети и лампата в купето и той реши че е време да си смени бушоните, и се оказа че като смени няколко от тях тръгна и часовника на таблото.

      Коментар


        #4
        stenli написа:
        Късметлия си ако се е прецакал часовника нямаш проблеми имам един такъв от потрошено табло до последно си е работил - подарявам ти го
        Благодаря ти колега, за отзивчивостта. Като имам време ще се поровя малко да се уверя какво му е, и ще пиша пак, че от работа просто... А ако се окаже за смяна и наистина имаш резервен, съм готов да ти го платя ако не ти трябва.А що се отнася до лампата в купето, абсолютно всичко друго си ми работи по токовете на колата.

        Коментар


          #5
          а има ли и друга причина за да не работи....моя също не работи...а бушоните ми са си в ред....всъщност, кой е бушона за часовника
          Punto 1.2, ELX MPI

          Коментар

          Working...
          X