Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BRABO 2.0 20v 170 bhp?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BRABO 2.0 20v 170 bhp?

    Здравейте всички,някой може ли да ми даде някаква инофрмация за този двигател досега бях виждал браво макс 150 коня фабрично има ли такова животно 174?И ако има какъв разход би трябвало да дава горе долу ако някои ми помогне ще бъда много бладогарен.

    #2
    може и да има някое 155hp чипосано

    Коментар


      #3
      2,4л. сигурно...

      Коментар


        #4
        me_to_u написа:
        2,4л. сигурно...
        това не е серийно нали ?
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          sev написа:
          me_to_u написа:
          2,4л. сигурно...
          това не е серийно нали ?
          Тц.

          Коментар


            #6
            ОХ! това искам да седна малко в него!
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              Здравейте отново вчера хоидх до Бургас да видя въпросното Браво хубава беше колицата ама е карана 3 години в БГ и вътре беше окъсана имаше какво да се желае от вънка също не беше зле обаче двигателя беше лудница направих му едно бързо кръгче и се оплаших първо буквално залепя на седалката второ спирачките му бяха няакви спортни и съвсем леко като ги чукнах главата ми тръгна към кормилото,ама за мене една кола тряабва да е перфектна а тази не беше чак толкова от към интериор и екстериор таман си мислех че от опел фен ще стана фиат фен ама сега мисля да вземам тигра ама зная ли.

              Коментар


                #8
                tonii написа:
                Здравейте отново вчера хоидх до Бургас да видя въпросното Браво хубава беше колицата ама е карана 3 години в БГ и вътре беше окъсана имаше какво да се желае от вънка също не беше зле обаче двигателя беше лудница направих му едно бързо кръгче и се оплаших първо буквално залепя на седалката второ спирачките му бяха няакви спортни и съвсем леко като ги чукнах главата ми тръгна към кормилото,ама за мене една кола тряабва да е перфектна а тази не беше чак толкова от към интериор и екстериор таман си мислех че от опел фен ще стана фиат фен ама сега мисля да вземам тигра ама зная ли.
                Колега, кола втора употреба - перфектна - НЯМА! Дефектите, ако са малки винаги могат да се оправят.Май си се уплашил колко много е вървяла Фиятката, а?
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  tonii написа:
                  Здравейте отново вчера хоидх до Бургас да видя въпросното Браво хубава беше колицата ама е карана 3 години в БГ и вътре беше окъсана имаше какво да се желае от вънка също не беше зле обаче двигателя беше лудница направих му едно бързо кръгче и се оплаших първо буквално залепя на седалката второ спирачките му бяха няакви спортни и съвсем леко като ги чукнах главата ми тръгна към кормилото,ама за мене една кола тряабва да е перфектна а тази не беше чак толкова от към интериор и екстериор таман си мислех че от опел фен ще стана фиат фен ама сега мисля да вземам тигра ама зная ли.
                  Недей така бе човек това е кола един път ако е нямала проблеми с двигателя не се разубеждавай!! На колко км е? и колко пари и искат ?
                  Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                  Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    Недей така бе човек това е кола един път ако е нямала проблеми с двигателя не се разубеждавай!! На колко км е? и колко пари и искат ?
                    колега, постни моля те тук телефона на продавача! скоро имам път към морето и ми се иска да го видя/спазаря това браво!
                    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                    Коментар


                      #11
                      Момчета довечера ще говоря с баща ми щото номера на човека е в него а за цената не мога да ви кажа нищо колкото до вървенето на колата че се постреснах малко вярно е толкова малка кола с такъв мощен двигател не бях карал :D

                      Коментар


                        #12
                        Таз Тигра за какво ти е- тя вози по зле от каруца, и ако е 90 коня- мани бегай, как ще я предпочетеш пред този звяр, а и е много по тясна вътре от Бравотоинтериора се оправяТиграта е женска кола, според мое мнение е най калпавия модел на Опел, освен външен вид друго няма

                        Коментар

                        Working...
                        X