Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

инфо за чинкуеченто 0,9. 1994г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Тампони на задния мост.А цената щом е с тия всичките неща то колата си е почти подарък.И аз бих я взел за толкова пари Със здраве да си я караш.[/quote]Мерси.Невидях да има тампони на задния мост. Стори ми се, че моста е хванат с болтове направо за купето. В двата края на моста има носачи. Да не би да не се виждат тампоните, да са някакси зад моста. Ще я закарам на някой майстор да огледа и той. Все си мисля, че самия амортисьор чука вътре в него нещо. На големи дупки не се чува много. Чува се по асвалт, на малки неравности.
    какъв хубав човек в какво грозно тяло се е скрил

    Коментар


      #17
      Ето малко снимки на малкия великан)http://img39.imageshack.us/img39/559...164/cinko1.jpg
      какъв хубав човек в какво грозно тяло се е скрил

      Коментар


        #18
        Понеже няма много информация за тази кола, ще пиша тук всичко което установя, че да може някой ако се интересува да прочете. Засякох разхода на гориво. В София - 7.5л./100км. Без да съм се стремил да карам икономично. Има катализатор, който ще махна и ще видя дали ще падне разхода.
        какъв хубав човек в какво грозно тяло се е скрил

        Коментар


          #19
          Честито със здраве да си караш маника .А това с излизането на въздух от капачката на резервоара не съм виждал до сега Фиат след 95г който да него прави ,така са конструирани не е дефект.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #20
            ванко написа:
            Понеже няма много информация за тази кола, ще пиша тук всичко което установя, че да може някой ако се интересува да прочете. Засякох разхода на гориво. В София - 7.5л./100км. Без да съм се стремил да карам икономично. Има катализатор, който ще махна и ще видя дали ще падне разхода.
            Разхода е 6.6л/100км в София. Засякох го точно от пълен до пълен резервоар.
            какъв хубав човек в какво грозно тяло се е скрил

            Коментар

            Working...
            X