Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кори на предните врати на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кори на предните врати на браво

    колеги имам въпрос с какво мога да захвана часта която е със плат кам пласмасата защото по фабрично са разтопили пласмасата и така са захванали върешните кори но при мене са се накъсали и ми вибрира тая вътрешната кора апък искам да я облика и с кожа и да я хвана хубаво.Някои имали идея как може да стане пробвах с едно две лепила но не се получи защото то отдоло по плата е като пресован картон и лепилото не го хваща.мерси преварително :D

    #2
    И при мен имаше същия проблем. Играх си с поялника ден два и горе долу стана работата. Просто разтапяш пласмасата и подновяваш сглобката. По принцип на фабричните сглобки не им достига малко материал, затова взех от една решетка която е сложена на дръжката( малко я олекотих) Ако ти се занимава мини през някоя морга да си намериш парче пластмаса за донор и пали поялника
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      #3
      Hristian_Aleksiev написа:
      И при мен имаше същия проблем. Играх си с поялника ден два и горе долу стана работата. Просто разтапяш пласмасата и подновяваш сглобката. По принцип на фабричните сглобки не им достига малко материал, затова взех от една решетка която е сложена на дръжката( малко я олекотих) Ако ти се занимава мини през някоя морга да си намериш парче пластмаса за донор и пали поялника
      и аз така мъчих колега но просто е останало много малко пламаса при скасването и не се полу4и за малко се залепи и после пак съштата работа и се чудя как да го лъжа :D

      Коментар


        #4
        Ами трябва хубаво да се зачисти самата кора. Дупките да станат малко по-големи и да се наслои достатъчно пластмаса( да се разтопи малко по-надълбоко пластмасата на кората за да може новата която добавяш да се захване здраво) един вид наново изграждаш пластмасовите нитове. и когато го направиш кората се закрепя по-здраво. Все пак като отваряш вратите стреми се да не натискаш кората, а пластмасата отгоре . Като направих моите покараха седмица две и една вечер се прибираме с мойта. тя тръгна да отваря ма ко стана и вратата се върна и тя сложи лакътя...и на две места пак се скъса . Не съм се занимавал отново, още не е почнала да дрънчи затва. Иначе не виждам друг начин. нито с лепило, нито с горещ силикон. Плата е остарял и не държи, а това което ти казваш че е картон е няква измислена материя, с поялника се топи
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар

        Working...
        X