Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Боядисване на волан...Как?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Боядисване на волан...Как?

    Здравейте, колеги!Днеска се сдобих с нов волан,който доста повече ми допада от моя фабричния,обаче е в малко окаяно състояние.Както се вижда на снимките е захабен навсякъде - най-вече по лъчовете.Четох из другите форуми че ставало с боя за якета,обаче така и не попаднах на краен резултат.Претапициране неискам,както и евтини калъвчета,така че ще се радвам да ми дадете някоя идея Благодаря!
    Прикачени файлове

    #2
    От какво автомобилче е волана? Шукаритетен е Ако го минеш целия с водна шкурка, за да махнеш лака дали няма да е добре?
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Волана пак е от Пунто само че ГТ1 доколкото разбрах, а варианта с шкурката незнам .....

      Коментар


        #4
        волан

        Едвали да стане с боя ако не е някоя по специална или да се полира с паста или нещо такова http://www.avtointerior.com/volani.html
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Трудно ми се вижда да стане с паста ма пробвай.Защо все пак не пробваш със много ситна шкурка в някое ъгълче дето не се вижда какъв ще е резултата.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            има си боя за кожи. просто потърси точната за тази кожа, аз също мисля, че с боя за якета ще стане.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              най-добре с фирмата която kluchar е дал линк към сайта, и аз мисля скоро време да ги ползвам

              Коментар


                #8
                най-добре с фирмата която kluchar е дал линк към сайта, и аз мисля скоро време да ги ползвам
                И аз мисля, че това е най-добрият вариант. Някои от резултатите по снимките изглеждат доста впечатляващи. Междудругото правят не само волани, но и доста други неща - може и аз да се възползвам. Обаче някои знае ли за какви пари става въпрос?

                Коментар


                  #9
                  мисля че е на поносими цени примерно за волан предполагам 30-40 лева което е нормално според мен

                  Коментар


                    #10
                    Оказа се,че волана едно време е бил с кожа от горе ..сега е само гума. Ето един неуспешен опит с боя за обувки ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      Тая боя ще ти остане по ръцете Изтъркай я по-добре.
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #12
                        M5kov написа:
                        Тая боя ще ти остане по ръцете Изтъркай я по-добре.
                        Сега е изтъркана на снимката..беше далеч по добре обаче както каза ми остана по ръцете

                        Коментар


                          #13
                          Реших проблема с волана!Мазах го с какви ли не мазила,спрейове и се нервирах и ето го крайния резултат:
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            От къде си го купи този модел калъвка че ще ми отива на тапицерията Иначе честито за покупката добре изглежда
                            Fiat Punto JTD HLX 1999

                            Коментар


                              #15
                              ако е била кожа, си вземи боя Силвър за кожени якета, боядисай го добре и и моят съвет е изчакай една вечер!Става като нов!А относно фирмата по-горе съм крайно недоволен от услугите им!!!Ходих няколко пъти при тях за да ми възтановят гумения волан!Боята изкара месец-два и почна да се бели, отидох обясниха ми, че баката с боята е мръзнала зимата и ми го боядисаха отново!След два месеца отново същото и аз нали съм упорит отново отидох да ми го оправят все пак пари съм дал!Излишно е да споделям какво стана след два-три месеца, а на всичкото отгоре "пичовете" ги е мързало да ми свалят буксата за възглавниците и благодарение на тях съм с два лентови кабела единия от който нов в мазето!!! С две думи: БЪЛГАРСКА РАБОТА!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X