Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на МАРЕА дизеляк

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покупка на МАРЕА дизеляк

    Здравейте колеги, ще си купувам МАРЕА, казвайте на какво да обръщам най-много внимание при огледите ?Надявам се да ми пишат компетентни колеги, а не "разбирачи/професори от всичко и всички марки коли"

    #2
    TD или JTD ? Дай малко инфо относно избора си - година, кубатура, кончета ?
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #3
      Еми двоумя се между TD 100 и JTD 105 , зависи на какво ще попадна !Събирам мнения кое от двете е по-добре да взема

      Коментар


        #4
        Вземай ЖТД-то- няма да съжаляваш. По динамика и разход- ТД-то губи по точки . Единственото предимство на ТД-то е ниския данък, нищо друго. пс- Виж ми подписа...
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Казвайте какво трябва да се гледа при огледа на МАРЕА, кои са му слабите места, къде са капаните ?

          Коментар


            #6
            И да ти казваме едва ли ще можеш да видиш всичко.Има един колега във форума се занимава точно с това,свържи се с него и проблема ти изчезва.Много са ползвали услугите му,вкл. и аз,и са много доволни.

            Коментар


              #7
              А колегата е...... ? Дай жокер че така не мога да се досетя То е ясно че не мога да видя всичко, пък и не съм казал че искам перфектната кола (тя се намира в магазина, и със сигурност не е на над 10 г.)

              Коментар


                #8
                Двигателите са здрави, всичко друго се сменя лесно и не е скъпо Най-много гледай съединителя да не е свършил, защото той е към 300 лева.
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #9
                  pompi написа:
                  А колегата е...... ? Дай жокер че така не мога да се досетя То е ясно че не мога да видя всичко, пък и не съм казал че искам перфектната кола (тя се намира в магазина, и със сигурност не е на над 10 г.)
                  Колегата е БО-само че ника му е на латиница.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар

                  Working...
                  X