Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трети стоп на Типо...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    С двойно-лепящо става ако няма да виси надоулу, а ако ще стои стъпил върху тиксото. А моя стоп си е доста голям дебел е 3см, широк е към 18см и навутре е дълбок около 10см - в него има крушка 21вата като за стоп, рефлектор и червено стъкло като на стоп отпред. Купих го от втора ръка на пазара(димитроврградския ако сте чували) - супер запазен и най интересното е че на стъклото отпред си пише ФИАТ/ЛАНЧИА което означава че е свален от някоя сестричка италианка! Цената - само за 5 лв, а даже и крушката вътре си работеше и съм още с нея!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #17
      Аз съм жичкаджия и мога да поправям 3-ти стоп, някой ако го интересува да ме потърси на скайп: burgiyata_acho (все пак нов е 90лв.)
      Fiat brava 1.9 TD100

      Коментар


        #18
        има и по-лесен вариант за закрепване на трети стоп на типото. С две метални стоманени пластини тикнати в тавана- така стопа стои на колата а не на капака и кабелите минават под тавана и по колонката проблема е само да се зекрепят пластините за стопа. Не мога да постна снимки щото жена ми го счупи с глава и не съм правил друг, а тоя го бях купил от пазара за 5 лева и беше една педя дълъг.п.п. не съм го измислил аз, просто го видях на едно типо
        Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

        Коментар


          #19
          Значи аз като си купих колата и жиците в зоната на гофрирания маркуч бяха прекъснати! Та реших да ги сменя всичките с нови и използвах този момент да прекарам жици за 3-тия стоп! Двойнозалепващото, с което беше окомплектован стопа наистина издържа точно 2 дни! И тогава си купих една ролка двойнозалепващо на която пишеше 10кг/м! И така - до сега без никакви проблеми! Слънце го пече, сняг го валя, няколко пъти изтървах 5-тата врата да се стесне силно - е не е паднал на жицата си още! Стои си на мястото си много стабилно!Ще постна и две снимки, да видите как няма скоби, рапиди, висящи жици и други гоуфаджийски приоритети! Всичко си е много чисто!Само да добавя, че имам проблем с чек-контрола! Значи когато не натискам педала на спирачката и светят лапмичките на таблото за изгорели стопове! Но както се оказа по-късно - причината е, заради светодиодния 3-ти стоп! Та сега все се каня да заменя светодиодите с миниатюрни крушки!
          Прикачени файлове

          Коментар

          Working...
          X