Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.9 ТД или Браво 2.0 20V газ/бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.9 ТД или Браво 2.0 20V газ/бензин

    Колеги дайте съвет..Имам Браво 1.9ТД но се чудя дали да го продам и да си търся 2-ка газ/бензин..Кой от 2та мотора е по-добър...какви проблеми може да има мотора газ/бензин..?

    #2
    Като цяло читаво браво 2.0 малко трудно се намира. При сравнение в пари (като разход) на газ и нафта двете коли ще са горе долу еднакви. Обикновено бензинова кола с газова уредба= повече разходи + (вероятно и повече проблеми).
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар


      #3
      +1 за Bravo 1.9TDИмал съм 2.0 20V и мога да ти кажа че в сравнение с дизала има много по скъпа подръжка и макар и на газ няма как да харчи като нафтовата печка.
      AUDI 1.8 20V TURBO
      ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        ivan_dice написа:
        +1 за Bravo 1.9TDИмал съм 2.0 20V и мога да ти кажа че в сравнение с дизала има много по скъпа подръжка и макар и на газ няма как да харчи като нафтовата печка.
        данъка и гражданската със сигурност ще са доста парички в сравнение с 1.9ТД-то

        Коментар


          #5
          Alex_RT написа:
          Като цяло читаво браво 2.0 малко трудно се намира. При сравнение в пари (като разход) на газ и нафта двете коли ще са горе долу еднакви. Обикновено бензинова кола с газова уредба= повече разходи + (вероятно и повече проблеми).
          като гледам една тема нагоре и с 1,9 ТД пак ще му се наложи да слага газ на колегата
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Това са два несравними двигателя, 100 с/у 150 к.с. дизел срещу бензин, съвсем различно поведение...ако търсиш икономия си вземи дизел и то JTD, ако търсиш нещо по-така търси хубаво, че трудно се намират запазени бройки от 5-ка.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар

            Working...
            X