Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще купувам фиат пунто, кажете какво да гледам!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще купувам фиат пунто, кажете какво да гледам!

    Здравейте колеги, към бравото ми ще добавя фиат пунто 1.2 16 клапана ( модела след 2000 година)Кажете какво да гледам в колата? Кои са нейните слаби места?Благодаря .
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    #2
    Re: Ще купувам фиат пунто, кажете какво да гледам!

    AthlonXP написа:
    Здравейте колеги, към бравото ми ще добавя фиат пунто 1.2 16 клапана ( модела след 2000 година)Кажете какво да гледам в колата? Кои са нейните слаби места?Благодаря .
    Значи за дизела мога да ти кажа някои неща, но за бензинката сам чувал мн положителни неща. Подръжката била евтина, двигателя казват че е железен, за окачването сичко си е мн евтино, и за бензинкал харчило малко. Най-вече двигателя да погледниш на някакав сервиз, да са реални км, а другото се прави.http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=116&t=196908 Тук има малко инфо
    Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

    Коментар


      #3
      Re: Ще купувам фиат пунто, кажете какво да гледам!

      AthlonXP написа:
      Здравейте колеги, към бравото ми ще добавя фиат пунто 1.2 16 клапана ( модела след 2000 година)Кажете какво да гледам в колата? Кои са нейните слаби места?Благодаря .
      За бензиновите:Запали колата и изчакай да загрее и да включи перката (около 15 мин)Виж дали маркучите на радиатора (горния и долния са топли.) Иначе здрави коли... (зависи как са карани преди това) евтина потдръжка ... не много икономични в градски условия (зависи от тежестта на крака )
      Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
      Punto. 1.2 16v. 86hp+

      Коментар


        #4
        Погледни радиаторчето на парното дали не е запушено. Моето Пунто на 60000км го беше запушило и още си е така...голяма разправия е.

        Коментар


          #5
          Абе аре стига бе ... големите агрегати гледай да са ок, другото за някоя стотинка ще го оправиш ... не може всичко да е ок ... и да не вземеш една кола заради термостата примерно ...
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #6
            .

            аз съм много доволен от този двигател никакви проблеми. Провери дали се включва компресора на климатика и я разходи някъде където има повечко дупки за да видиш как е ходовата част. Успех
            ex.FIAT REGATA 70S 1.3 -84г. , ex.FIAT TEMPRA 1.6 i.e -94г , ex.FIAT PUNTO MK2 1.2 16V 2000г.ex.FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16V s-jet-2007г.
            ex.Fiat Croma 1.9 8V m--jet 2007
            Fiat Croma 1.9 16V 2008г.

            Коментар


              #7
              мноо добра кола, карал съм такава (в момента карам пак такава но дизел) и тряя да ти кажа, че е 80 коня ама пълни километража без 1-2 чертички, проблема е , че като и даваш газ гори колкото 100-120 коня кола от рода на 8-9 бенз
              Punto JTD
              http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

              Коментар

              Working...
              X