Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да залепя това....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да залепя това....

    Това е планката на нагревателя на задното стъкло на Бравото.Пробвах с поялник,но това на стъклото майче е алкомин и калая не го лови.Кажете колеги ако сте имали такъв или подобен проблем как да го разреша.
    Прикачени файлове
    FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
    Единствено в България "селянин" е обидна дума.

    #2
    мисля че има електропроводимо лепило във магазините за електроника,беше ми споменато за такова след запитване как да въстановя реотаните по задното ми стъкло, които почти не греят и имам няколко прекъснати
    ...хладилник, карам хладилник...

    Коментар


      #3
      Колегата Оги28 ми писа на мен че в софия в магазина на Конрад има такъв. Електропроводим лак. обърни се към него за адреса. Аз още търся такъв лак в габрово че на мен ми е прекъснат единия реотан отзад и ще се мъча да го надя. А колеги в габрово ми казаха че са пробвали за реотаните и става. При теб е малко по-сложно щот не знам колко тоя лак има свойства да залепя ама нищо не пречи да опиташ
      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

      Коментар


        #4
        Благодаря колеги за съветите!!!Ще търся електропроводимо лепило и дано стане!!!
        FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
        Единствено в България "селянин" е обидна дума.

        Коментар


          #5
          Имайки в на предвид консумацията която е голяма, не знам дали ще се справи лепилото, но пиши какви са резултатите
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            #6
            Преди да опитам да го залепя с поялника на планката имаше нещо като слой лепило.Незнам дали е лепено фабрично или някой друг го е лепил.
            FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
            Единствено в България "селянин" е обидна дума.

            Коментар


              #7
              кола

              Лепил съм такова ама трудно на втория път стана. Трябва да се натисне хубаво да стои 1 ден и да е чисто и сухо вярно он Конрад има подобно лепило мисля, че има и други. Ако може да се сложи и някаво дъпълнително отгоре да не се мърда после.
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Наскоро си чистих стъклата отвътре и се сетих точно за тая тема.Добре е задното стъкло с нагревателя да се почиства по дължината на пистите а не напречно за да се намали риска от прекъсване на проводника.И въобще при почистване на стъклото с нагревателя вни - ма - тел - но
                Bravo 1.6 / 16

                Коментар


                  #9
                  Никак. Опитвал съм всевъзможни начини, лепила, планки и пр. Резултата е временен. Ако намериш решение, сподели.P.S. Преди време ползвах лепило на цена 26лв за подобен проблем на Рено. В последствие клиента си купи задно стъкло, втора ръка за 50лв. Не изключвай и този вариант.
                  Fiat Marea 1.8i 16V
                  Fiat Tipo 1.4i 8V
                  Fiat Punto 1.6i 8V
                  www.italauto-bg.net/forum/

                  Коментар


                    #10
                    @Рики,Заради добри хора ми се наложи смяна на задната врата на пунтото, и тъй че врата бе от морга бе адски мръсна и като мих прозореца ми направи впечатление, че около реотаните по стъклото има нещо като ръжда и самите реотани са видимо по тънки от колкото трябва, просто личи колко са били дебели, от това съдя, че те нещо гният или ръждясват, все пак това е метален окис
                    ...хладилник, карам хладилник...

                    Коментар


                      #11
                      Градски,в Бриколаж има електропроводимо лепило,но е доста скъпо 30-40лева мисля.
                      Marea Wekeend ELX 1.9 TD 100hp/97

                      Коментар


                        #12
                        Мерси за инфото колега Aprilov минавам често до Бриколаж и ще проверя.То хубаво е 30-40 лв. но върши ли работа?Лепил ли си с това лепило?
                        FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                        Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                        Коментар


                          #13
                          Така и не ми се досвидяха парите за това удоволствие,защото за тия пари щях да си купя друго стъкло (задно)втора ръка за москвето ,а имаше доста нагреватели,които работеха и си го карах така.Успех и пиши ако го купиш дали има ефект!
                          Marea Wekeend ELX 1.9 TD 100hp/97

                          Коментар

                          Working...
                          X