Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареата пали когато тя си пожелае!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареата пали когато тя си пожелае!!!

    Здравейте! От няколко дни имам следния проблем... Мареата един ден отказва да запали на следващия си пали както се вика не дава да я пипна. Адски много ме съмнява имобилайзера, но навсякъде където съм чел проблем с него има като свети постоянно или мига лампата с ключа. При мен е точно обратното. Когато колата не иска да запали лампата изобщо не светва. Не е изгоряла крушката, защото когато имам късмета да запаля тя си светва нормално и загасва. Червен ключ нямам, а само два сини и с двата съм пробвал и резултата е същия. Друго което се сещам за да ви улесня е че преди първия път да откаже да запали изтървах ключа с централното заключване в една кал. Свалих да заредя и акумулатора, но резултата си е същия колата си пали когато тя си пожелае.
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 110кс 2002г.

    #2
    има ли значение дали е загряла или студена, ако има си смени датчика на коляновия вал

    Коментар


      #3
      nedialk00 написа:
      има ли значение дали е загряла или студена, ако има си смени датчика на коляновия вал
      Мисля че няма никакво значение. Общо взето се получава така, че пали през ден. До преди да се получи този проблем си палеше щом докосна ключа без значение температурата навън. Иначе днес за първи път ми се случи като дадох на контакт лампата с ключа да светне и изобщо да не загасне..след това колкото и пъти да давах на контакт изобщо не светваше както обикновено...
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 110кс 2002г.

      Коментар


        #4
        tole написа:
        nedialk00 написа:
        има ли значение дали е загряла или студена, ако има си смени датчика на коляновия вал
        Мисля че няма никакво значение. Общо взето се получава така, че пали през ден. До преди да се получи този проблем си палеше щом докосна ключа без значение температурата навън. Иначе днес за първи път ми се случи като дадох на контакт лампата с ключа да светне и изобщо да не загасне..след това колкото и пъти да давах на контакт изобщо не светваше както обикновено...
        Искам само да добавя че колата като си запали колкото и да я карам и да е загряла не прави никакъв проблем стига само да е разпознала преди това ключа ако изобщо в това е проблема
        Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 110кс 2002г.

        Коментар

        Working...
        X