Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпроси при покупка на пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпроси при покупка на пунто

    здравейте колеги поради различни обстоятелства се налага да се купи втора кола. Както става ясно от заглавието съм се спрял на Пунто след 2000 г. и до към 2004г., с предпочитания ДизеловаКъм въпросната кола нямам преки наблюдения и нямам много информация.Колеги дайте инфо за този автомобил, как са, кои са им "болните" места, като подръжка, разход и т.н общо взето всичко, горе долу колко ще ми излезе обслужването (рем, ролки и др.). Спрял съм се на дизелова защото в момента карам дизелова мареа, братми и той кара дизел и мога да кажа, че съм доволен от към разход, динамика и поддръжка.. Ако някои може да посочи и най- добрия диз.мотор още по- хубаво, гледам по- големите са към 80 коня!Благодаря предварително на всички отзовали се!!!
    fiat marea weekend td 100

    #2
    някои колега случайно да е ходил на оглед на това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...etailsкато гледате снимките това трябва да с мотор 60 коня ???
    fiat marea weekend td 100

    Коментар


      #3
      вече видях, че има подобни теми (Извинявам се)... само това ли е причината никой да не пише тук?
      fiat marea weekend td 100

      Коментар


        #4
        няма интерес към темата, моля модераторите да я затварят.
        fiat marea weekend td 100

        Коментар


          #5
          аз имам интерес към темата, защото ме интересуват същите неща. За съжаление не мога да помогна, а се надявах сами а на помощ...

          Коментар


            #6
            Колегата от форум-а Yavor продава такава с 2/3 врати за 3 и малко към момента. Аз бих предпочел неговата пред такава с неясна история и вероятни изненади от автокъща.
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар


              #7
              Re: въпроси при покупка на пунто

              petko_viat написа:
              кои са им "болните" места
              Най - големият им проблем точно в тези години е електроусилвателят на волана, който трудно се ремонтира, струва скъпо в съотношение с цената на колата като цяло и не се намират лесно добри майстори. Какво правят по автокъщите не зная, но ги стабилизират по някакъв начин, и попадне ли в ръцете на собственика след стотина км се развалят. Попрочети по темата - има доста голям обем информация! Успех!

              Коментар


                #8
                Колегата пунто123 хубаво е написал за ел.усилвателя.Наистина често срещан проблем.В повечето случаи обаче проблема е в едни 2 реленца за 30 лева,и не е чак толкова скъп ремонта.(има доста изписано и за това)Наистина погледни темата на колегата Явор.Според мен по си заслужава от това което си показал.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #9
                  Колега според мен търси същото,но се насочи към по-новия мотор JTD.Ценовата разлика не е толкова голяма,а турбото си е друго нещо.http://www.cars.bg/u238423

                  Коментар


                    #10
                    да, от всичко прочетено във форума най- притеснителното е проблема с електроусилвателят на волана и то за това , че ремонта му нее никак евтин. Колата на която съм се спрял ( за сега ) ще е JTD и със сигурност ще я откарам на сервиз да я погледнат преди да я взема.
                    fiat marea weekend td 100

                    Коментар


                      #11
                      .

                      колега няма причина да е притесняваш в семеиството имаме два фиата пунто мк2 и нямаме никакви проблеми купувай смело.
                      ex.FIAT REGATA 70S 1.3 -84г. , ex.FIAT TEMPRA 1.6 i.e -94г , ex.FIAT PUNTO MK2 1.2 16V 2000г.ex.FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16V s-jet-2007г.
                      ex.Fiat Croma 1.9 8V m--jet 2007
                      Fiat Croma 1.9 16V 2008г.

                      Коментар


                        #12
                        ок, благодаря Ви!
                        fiat marea weekend td 100

                        Коментар

                        Working...
                        X