Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

упътване за Fiat Brava 1.2 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Нещо не схващам черния хумор, ама тук във форум за малоумни ли сме се превъплатили ?
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #17
      някой да ми каже за какво служат копчетата между духалките и врътките за климатика 4 копчета са

      Коментар


        #18
        deni_vr1 написа:
        някой да ми каже за какво служат копчетата между духалките и врътките за климатика 4 копчета са
        За красота. Това просто е поредния уникален въпрос

        Коментар


          #19
          FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
          Единствено в България "селянин" е обидна дума.

          Коментар


            #20
            аре кажете ми за какво служат от къде да знам колката беше от автокъща и немаше книга

            Коментар


              #21
              аре някой да ми каже кво ви пречи

              Коментар


                #22
                Колегата ogi28b ти отговори веднъж: 1 - предни светлини за мъгла.2 - задни светлини за мъгла.3 - нагряване на задното стъкло.4 - външна температура.5 - избор на желаната температура в купето.6 - сила на вентилатора в купето.7 - избор на място, от което да духа.8 - копче за спиране на притока на външен въздух9 - копче за пускане на компресора на климатика10 - копче за пускане на аварийни светлини.
                Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                Коментар


                  #23
                  много мерси ама малко повече обяснение за работата на тези 2 копчета 4 - външна температура. 8 - копче за спиране на притока на външен въздух

                  Коментар


                    #24
                    deni_vr1 написа:
                    много мерси ама малко повече обяснение за работата на тези 2 копчета 4 - външна температура. 8 - копче за спиране на притока на външен въздух
                    Като натиснеш копче номер 4 - на дисплея на автомобила ти - там където са изминатите километри се показва каква е външната температура на околната среда. Копче номер 8 не смея аз да ти го обяснявам, че много не съм го ползвал и не обичам да си изказвам неподготвен
                    Fiat Brava 1.9 JTD 105 к.с. 1999 г.
                    From the EAST to the WEST the FIAT is THE BEST!!!
                    Skoda Octavia Style/Vision 2.0 TDI-CR, 110kW, 150 hs, DSG, 2016

                    Коментар


                      #25
                      Копче 8 е за клапата, т.е. дали да върти въздуха от купето или да смуче от вън (редовен виновник за запотените прозорци на повечето)
                      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                      Коментар


                        #26
                        svetli4a написа:
                        Копче 8 е за клапата, т.е. дали да върти въздуха от купето или да смуче от вън (редовен виновник за запотените прозорци на повечето)
                        Един друг въпрос имам Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 ауа туй чирвенуту там у сридътъ, мижду 2 и тли за кой уа ?

                        Коментар


                          #27
                          туй там е сложено против мухи и комари в колата нощем. пускаш го да свети, те кацат върху него и ти пляяяс с дясната ръка, без да си отклоняваш вниманието от пътя! отделно, можеш спокойно да си отвориш прозореца , щото колата пищи на умряло и другите гадини ги е страх да се приближат!повишава общата сигурност на колата, демек!абе мислил е италянеца, като е проектирал тая кола!
                          браво 1,6/90 - 09 г.

                          Коментар


                            #28
                            От къде я изровихте тази тема :D :D :D . Бях я забравил.

                            Коментар

                            Working...
                            X