Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теч на масло!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Теч на масло!!

    ЗДР!Значи като легна под колата теча идва високо по мои наблюдения между картера и скоростната котия и се появява само когато джигатеолят работи и докато се оттечете маслото в картера!Какво мислите?
    Punto 1.2 SX 60 hp

    #2
    Семеринг на колянов или разпределителен вал, гарнитура на капака или главата. Измий двигателя и ще лъсне теча.
    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

    Коментар


      #3
      Ходих в един гараж на канала и казаха че е мн раждив картера и от него тече като лейка!тарся картер за пунто 1,2 моно 93г.
      Punto 1.2 SX 60 hp

      Коментар


        #4
        Първо разбери от къде ти се губи маслото, от двигателя или от скоростната кутия. При мен беше от кутията. Вадиш щеката и гледаш дали намаля.

        Коментар


          #5
          е как от котията като тече докато работи на неотрална скорост докато загре и после като преместя има или като я огася докато се стече
          Punto 1.2 SX 60 hp

          Коментар


            #6
            Провери маслото къде ти намалява в двг. или скорости, най-лесен вариант!
            БРАВА С КЛЮЧ
            Каква е максималната скорост при секса?
            - 68, защото при 69 се обръщате.

            Коментар


              #7
              Маслото в скоростите смарди на 4есан. Демек пробваи по миризмата да локализира6 те4а
              LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
              ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

              Коментар


                #8
                утре ще го муриша!а кажете каде от скоростната кутия може да тече и каде е пробката да видя колко маслко има в тая котия!
                Punto 1.2 SX 60 hp

                Коментар


                  #9
                  мирише на препаботено масло а не на транснмисионно!някаква други идея?каде да видя колко масло имам в скоростната кутия?и от каде може да тече скоростната кутия?
                  Punto 1.2 SX 60 hp

                  Коментар


                    #10
                    знам как мерише понеже на скутера трансмисията се пални с трансмисионно и мирише яко на чесан!значи като спре и докато истине двигателя евентоално докато се отаи маслото било в скоростна кутия било в картер прави локва като половината на подметката ми аз нося 44номер!пипам не мерише на трансмисонно масло а на преработено,гледам щеката втора седмица не марда ама не спира да тече!дали тия са сипали някакво обикновенно масло в скоростите и от каде мове да тече тая котия!мерси!
                    Punto 1.2 SX 60 hp

                    Коментар

                    Working...
                    X