Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

седалки за Браво JTD ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    седалки за Браво JTD ???

    Колеги помагайте !!!искам да си сменя салона на бравото,но не знам от купе,пунто,мареа или брава ще станат ???

    #2
    знам че от купе предните стават но задната не

    Коментар


      #3
      И задните от купе стават,но облегалката не стои на място.
      FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
      Единствено в България "селянин" е обидна дума.

      Коментар


        #4
        От Брава и Марея стават но не знам после как ще се качват за заднната седалка ,освен ако не качваш йоги.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          значи трябва да търся предни седалки от браво,брава и купе !!!а на седалките който имат подгряване как се правят и не знам имат ли някви букси за аербега ???

          Коментар


            #6
            jin_4o написа:
            значи трябва да търся предни седалки от браво,брава и купе !!!а на седалките който имат подгряване как се правят и не знам имат ли някви букси за аербега ???
            В какъв смисъл как се правят?Букси за еърбега седалките на Брави нямат. Поне моите. Има само едни букси и те са за подгряването на седалките, там просто има захранване 12V. На Делтата имаше една букса, която е за колана - ако не ти е закопчан, светва лампа на таблото. На Бравото не знам да има такава лампа.Ние свалихме седалките от Бравото и на тяхно място поставихме тези от Ланча Делта-та. Задното захващане е различно, но от ФИАТ са предвидили тази моя трансплантация и са оставили дупки с резби на точните места, запечатани с тапички и покрити от тапицерията на пода. Ама аз съм хитър като лисица и ги намерих В момента имам цял салон от Бравото, предните седалки са с подгряване.Намислил съм да прехвърля подгряването на седалките от Делтата, но не ми е останало време да си поиграя.При добра оферта бих ги продал както са така, с подгряването.

            Коментар


              #7
              дай снимки и цена :D

              Коментар


                #8
                някой случайно да продава салон от КУПЕ или от БРАВО ))))))))))))))))))))))

                Коментар


                  #9
                  [quote="jin_4o"]някой случайно да продава салон от КУПЕ или от БРАВО ))))))))))))))))))))))[/quoteИМА ЕДИН КОЛЕГА ПРОДАВА КОЖЕН САЛОН/НА ЦЕНА КАТО ЗА НЯКОЕ МНОГО УЧУКАНО БРАВО

                  Коментар


                    #10
                    хахахахахаха хайде колеги няма ли някой да е слагал седалки от купе на браво да каже за кво иде реч

                    Коментар


                      #11
                      Колега има един салон в момента в раздела за авточасти ... но май не му се дава много много на човека ... иска му 5 стотака а дори май няма подгряване и еърбеци ... изчакай малко все ще излезе някой - вървят около 300-320 макс с корите
                      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                      Коментар


                        #12
                        svetli4a написа:
                        Колега има един салон в момента в раздела за авточасти ... но май не му се дава много много на човека ... иска му 5 стотака а дори май няма подгряване и еърбеци ... изчакай малко все ще излезе някой - вървят около 300-320 макс с корите
                        а колегата се сърди като го попитат с бравото ли върви ама той горд , та горд казах му ,че и 5-те стотака са му много чакам да изреве, че съм се заяждал или нещо от сорта , а може би съм му спамел тематано 500 лева са си множко

                        Коментар


                          #13
                          спокойно момчета дайте да видим ся дали ще има проблем със задната седалка от купе на браво,ще паснат ли или нещо трябва да се преправя ?????

                          Коментар


                            #14

                            Коментар

                            Working...
                            X