Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

поставяне на бутони за ел. стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    поставяне на бутони за ел. стъкла

    Въпроса ми е:възможно ли е да се поставят на кори които не са имали ел стъкло?

    #2
    Мисля че да но не съм пробвал.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      ми колега ако си имаш механизмите(моторче редуктор и вс.необходимо) въпросните копчета където намериш свободно удобно място!Ние българите сме номер 1 в пригаждането Yellow_Flash_Colorz_PDT_15

      Коментар


        #4
        Разтърси се малко из форума има точно тема за това. Не съм сигурен на кой точно беше май някой модератор ...Ogi28b или друг ... абе беше с брава, а частите от мареа, имаше даже цени на всичко от моргата (към 130 лв ако не се бъркам) ... просто потърси, успех ; )
        Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
        Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

        Коментар


          #5
          svetli4a написа:
          Разтърси се малко из форума има точно тема за това. Не съм сигурен на кой точно беше май някой модератор ...Ogi28b или друг ... абе беше с брава, а частите от мареа, имаше даже цени на всичко от моргата (към 130 лв ако не се бъркам) ... просто потърси, успех ; )
          Темата е на колегата 1115. Монтирах си фабрична аларма на Мареата и задни ел. прозорци
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            #6
            Да ама колегата пита само за бутоните не за механизма може само корите на вратите да иска да сменя.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              dani389 написа:
              Да ама колегата пита само за бутоните не за механизма може само корите на вратите да иска да сменя.
              да само корите искам да сменя,защото адната е счупена(спукана)

              Коментар


                #8
                Трябва да станат ако не те притеснява че ще остане дупка от ръчката която е имала.Сега се сетих че познавам човек който си сменя задните кори на Мареята и сложи с ръчно сваляне а неговите бяха ел и копчетата станаха без проблем само някаква дупка за кабелите ряза ,и при предните положението ще бъде същото.
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  #9
                  Да не пускам нова тема продължавам с глупавите си въпроси тук И така днес получих предловение за кори от БРАВА с бутони и искам да знам дали ще станат на Мареата?

                  Коментар


                    #10
                    Ако сменяш само предните ще станат .И въпросите ти неса глупави затова е форум да си помагаме .
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #11
                      dani389 написа:
                      Ако сменяш само предните ще станат .И въпросите ти неса глупави затова е форум да си помагаме .
                      извинявам се много,но въпроса ми беше за задните кори

                      Коментар


                        #12
                        Е точно мисля че задните не стават но пак трябва да се пробва .
                        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                        Коментар

                        Working...
                        X