Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преработка на пепелника на Браво/а

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преработка на пепелника на Браво/а

    Може ли да се направи пепелника на брава/о да се отваря само мястото кадето е запалката й ако може как ? Преместена. Модерирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    И мен горещо ме интересува този въпрос. Все се каня да питам, някой дали го е направил?

    Коментар


      #3
      Мисля, че опцията беше или само пепелника или и двете отделения.Не съм сигурен, защото мойте са залепени и двете и се отварят само заедно, понеже някой преди мен е затрил единия "държач" и сега съм само с опция за затворено/отворено на двете, но съм виждал работещ пепелник и май беше така- запалката с пепелника или само пепелника.Ам тя май конструкцията е такава, че без чупене на нещо май няма да стане...

      Коментар


        #4
        на един приятел на баща му на мареата е така питах го ама ми каза че така я е купил

        Коментар


          #5
          Нас ни интересува някой дали е "чупил" фабричната стойка, така че да може да се отваря само запалката, без да се отваря пепелника - за включване на разни неща...

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            И мен горещо ме интересува този въпрос. Все се каня да питам, някой дали го е направил?
            Аз направих моята така- стана много лесно само отрязох чопчето което пречи.
            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

            Коментар


              #7
              с какво го отряза колега

              Коментар


                #8
                с лист от ръчна ножовка но първо отвих палчето с една кръстата отверка
                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                Коментар


                  #9
                  Внимавайте само как режете защото аз малко надрах в края пепелника

                  Коментар


                    #10
                    И аз моят съм го срязал. Става супер лесно
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      #11
                      Аз моя го свалих и чопчето го отвих държи го едно винтче сурер лесно става.
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар

                      Working...
                      X