Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за съвместимост на броня и калници

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за съвместимост на броня и калници

    Здравейте колеги, искам да попитам дали броня и предни калници от марея ще станат на браво sx ot 97a?мерси
    Bravo 14 12V 1997

    #2
    Ако сменяш всичко заедно няма причина да не стане.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      Само ляв калник и броня трябва да сменя, но същия цвят намирам само на марея(а не ми се дават пари за боядисване)
      Bravo 14 12V 1997

      Коментар


        #4
        kosmos841 написа:
        Само ляв калник и броня трябва да сменя, но същия цвят намирам само на марея(а не ми се дават пари за боядисване)
        Освен ако не си HGT, няма да станат.

        Коментар


          #5
          [/quote]Освен ако не си HGT, няма да станат.[/quote]жалко много се надявах. мерси колега, а апропо сравнително евтини бояджийски услуги в и около софияможете ли да ми препоръчате?
          Bravo 14 12V 1997

          Коментар


            #6
            Колега ако не е тайна ще кажеш ли за кой номер цвят става въпрос ...
            Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
            Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

            Коментар


              #7
              dani389 написа:
              Ако сменяш всичко заедно няма причина да не стане.
              И аз мисля така. Два калника плюс броня ще стане на браво-то нищо, че не е HGT. Виж ако искаш на мареа да сложиш калници и броня от Браво трябва да е HGT, защото съвпадат напълно. Бронята в комплект с калниците ще стане иначе ще има разлика, там където ляга калника на бронята. Разликата при калниците е издължения страничен мигач на Мареата, и малко по-издължена към бронята извивка в долния преден край на калника, както и малко по раздути навън са тези на Мареа.
              Fiat Marea 2.4 TD

              Коментар


                #8
                При всички случаи разбирачите ще забележат несъответствието, но пък ще създаваш впечатление, че караш HGT мотора! Пък и ако бронята е с халогени и решетка от дизеловите мотори идеално!
                Fiat Marea 2.4 TD

                Коментар


                  #9
                  това не е колата , но цвета е същия http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...f1=detailsне предполагах, че има толкова много нюанси
                  Bravo 14 12V 1997

                  Коментар


                    #10
                    колега manot24 какво трябва да се преправя, за де се сложат мерйските на бравото, защото си мисля че ще е доста по евтино да купя 2 калника и броня същия цвят вместо един + броня, които да се пребоядисва
                    Bravo 14 12V 1997

                    Коментар


                      #11
                      Ако ще слагаш директно 2 калника и броня от Мареа не се налага преправяне.
                      Фиат Крома 1.9 16v+
                      Фиат Браво 1.6 16v
                      Фиат Мареа 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        pi4_s_bravo написа:
                        Ако ще слагаш директно 2 калника и броня от Мареа не се налага преправяне.
                        колега, сигурен ли си за това и можеш ли да ми препоръчаш някои, който може да ми ги смени както трябва
                        Bravo 14 12V 1997

                        Коментар


                          #13
                          Имам и Браво и Мареа и затова ти казвам. Свалял съм броните и на двете и захващането е 1:1 като места и брой на дупките. Друг е въпроса ,че трябва да са си калници от Мареа с броня от Мареа , калници от Браво с броня от Браво другите комбинации водят до смешни резултати (в случая умишлено пропускам варианта за микс от Мареа и Браво ХГТ ,тъй като тук говориме за малките мотори). За препоръчване на човек,който да го направи в момента се въздържам.
                          Фиат Крома 1.9 16v+
                          Фиат Браво 1.6 16v
                          Фиат Мареа 1.6 16v

                          Коментар


                            #14
                            Освен ако не си HGT, няма да станат.[/quote]жалко много се надявах. мерси колега, а апропо сравнително евтини бояджийски услуги в и около софияможете ли да ми препоръчате?[/quote]Здравей,колега. Занимавам се с тенекеджийски и бояджийски услуги и се намирам в Нови Искър.Ако проявяваш интерес начините за връзка с мен са ЛС, имейл_rays@abv.bg или GSM:0884 61 61 77 и 0894 72 57 27-Тодор.
                            Жена в колата е като звезда в небето-ти я виждаш,тя тебе не...

                            Коментар


                              #15
                              kosmos841 написа:
                              колега manot24 какво трябва да се преправя, за де се сложат мерйските на бравото, защото си мисля че ще е доста по евтино да купя 2 калника и броня същия цвят вместо един + броня, които да се пребоядисва
                              Здравей! Аз докато стигна да ти пиша виждам, че колега ти е казал, че става смяната без преправяне, а друг виждам ти предлага да ги смени, така, че успех ти желая с манипулацията и пиши да споделиш за крайния резултат дали е успешен, за да няма повече "спекулации"!
                              Fiat Marea 2.4 TD

                              Коментар

                              Working...
                              X