Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за болтове за лети джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за болтове за лети джанти

    Здравейте, продадох си летите джанти - оригиналните от бравата на един човек с Алфа 146, но проблема е че май не стават болтовете. При мен си бяха екстра, но при него като ги сложихме и са къси - завиват се, но съвсем малко. Пробвах с едни болтове от друг човек с една Мареа и станаха. Неговите са по-дълги и били от Лада. Търсих, но навсякъде ми казват че не продават такива. Някой има ли представа от къде могат да се намерят такива болтове от по-дългите?

    #2
    Отиваш на Симеон и си купуваш.Аз си ги купих от едно магазинче за италянски авточасти. Напиши в мапса Симеон 142 и ще видиш къде е. Като се движиш по опълченска ти се пада отдясно преди Евро07. По 2.50 ги купих,та даже ги рязах малко.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Утре ще обикалям, но 40 лева ми се виждат много за болтове.

      Коментар


        #4
        По моргите са по 0,50ст до 1 лв :D

        Коментар


          #5
          Цял ден обикалях и никъде няма такива болтове, само като ги видят в магазините и се чудят. На едно място само намерих и оня ми искаше по 3.50, а и бяха малко по-дълги.Ще взема да питам някой стругар, оказа се че тези болтове е невъзможно да се намерят на нормална цена.

          Коментар


            #6
            Здравеи колега аз си купих болтове от един магазин за руски авточасти ботовете са за алуминиев и джанти на лада по 2лв броиката
            gotov sam da dam vinagi saveti na vsi4ki kolegi s avtomobili "fiat"

            Коментар


              #7
              http://www.etebg.com/autospares/bolts.html
              "ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"

              Коментар


                #8
                http://emk-33.com/shop/index.php?cPath=3945_181_106 Виж тук 100 % трябва да ги имат.Аз си купух от там за мен болтове по 2.50 лв./бр.
                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                Коментар

                Working...
                X