Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам си Fiat Innocenti Elba

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам си Fiat Innocenti Elba

    Здравейте, колеги. Някой запознат ли е с този звяр- Fiat Innocenti Elba? Имам чувството, че колата ми е голяма антика, не толко заради годините (1994г., 1.4 двигател, бензин/ газ), а заради многозначителните почесвания по главата от страна на повечето майстори при който съм ходил. Това което знам е, че серията е правена в Бразилия. Четох някъде, че била комби варианта на Уно, ама кво да ви кажа- нямат много общо. По- скоро под капака е като Фиорино. Поне двигателят- който м/у другото е голям звяр- имам предвид че е много стабилен. Скоро сменях маслото- беше си бистро все едно сега съм го купил, а през последната година и половина и капка не съм му доливал. Мисля скоро да я продавам, ако трябва да съм честен (харесал съм си нещо по- новичко), но това после, тук просто исках да събера малко мнения за този...хммм... уникален модел.

    #2
    Приятно четене: http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Duna
    Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
    Chevrolet Aveo

    Коментар


      #3
      Благодаря за линка, бил съм там А някой, който реално се е срещал с такава кола? Ще ми се да обменим опит в поддържането и др.

      Коментар


        #4
        Точно този модел в България се брои на пръсти. Като се има предвид, че е и доста старичък, силно се съмнявам някой друг от съфорумците да е имал досега с такава.Пред нас (по-точно, пред пожарната, до която живея), преди много често спираше една такава. Вероятно беше на някой пожарникар. Но от много време не съм я виждал вече там.

        Коментар


          #5
          От доста години има една бяла Дуна в с. Присово , кара я един симпатичен дядка
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            Хаха, така си и мислех Голяма атракция е наистина. Иначе вози де**а и животното...Тия дни ще направя снимки и може да я видите в раздел Продавам автомобил.Мерси за отговорите.

            Коментар


              #7
              здравеите някои да е сменявал брава на заден капак на фиат иноченти елба от кой друг модел може да стане

              Коментар


                #8
                Re: Имам си Fiat Innocenti Elba

                zaratulec написа:
                ... Скоро сменях маслото- беше си бистро все едно сега съм го купил, ...
                Това не е много добре. Една от функциите на маслото е да измива налепите и нагарите.
                Stop giving directions, just say "Follow me."
                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                Коментар

                Working...
                X