Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на ангренаж-FIAT COUPE 1.8 16v 97

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на ангренаж-FIAT COUPE 1.8 16v 97

    Препоръчайте качествен сервиз с инструмент в Бургас където вече са сменяли ремък на купе.Благодаря предварително.Някой има ли също така представа за цената.

    #2
    Без никакво замисляне-в Ямбол! Аз си правих там вариатора(всички ремъци се махат), перфектна работа, ремъци сменят всеки ден, не на едно Купе, без грешка!! Знаеш човека-Христо (hit-ko) Има и магазин.

    Коментар


      #3
      Благодаря

      me_to_u написа:
      Без никакво замисляне-в Ямбол! Аз си правих там вариатора(всички ремъци се махат), перфектна работа, ремъци сменят всеки ден, не на едно Купе, без грешка!! Знаеш човека-Христо (hit-ko) Има и магазин.
      Благодаря ти много и аз за това си мислех наистина ще трябва да отделя един два дена и да мръдна до ямбол.колко ти излезе вариатора със смяната ако не е тайна?Аз често пътувам до варна-ако имаш възможност някой път ще ми е приятно да се запознаем да пием по едно кафе и да обменим опит.Тук във Бургас не можем да се организираме и да направим една среща-срамота а сме с 3 или 4 купета от форума.

      Коментар


        #4
        ие

        Забравих да те питам.Значи вариатора трака само при запалването за около 2-3 секунди-дали е за смяна-колата е на 116000км.(истински)

        Коментар


          #5
          Тракането не е от вариатора, той като "забие" трака постоянно. Основен признак е тракането като дизел. За конкретни цени пиши лично на споменатия човек, ще ти отговори веднага и ще си направиш сметка. Вариатора подлежи и на ремонт, нещо, което в сервиза на Христо правят отдавна, без никакви грижи. За да придобиеш представа какво се прави-http://home.hccnet.nl/jaap.bouma/PhaseVariator.htm П.С. Като се уговориш за час и ден в сервиза, няма да ти трябват два дни, а само няколко часа Наистина действат коректно и без да стоиш и чакаш. За среща, нямаш грижи, пиши като имаш план да идваш, с удовослствие ще се запознаем!

          Коментар


            #6
            Ами дайте да се ораганизираме от Бургас.Знаеш,че аз ще съм сериозен
            COUPE 1.8 16V
            Volvo XC90 T6

            Коментар


              #7
              Среща

              Добре сега ще напиша един пост в срещи и мероприатия

              Коментар

              Working...
              X